❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Agama vousatá

  • Skladová zásoba, kterou zveřejňujeme online na prodejnách je pouze orientační. Před nákupem zvířátka prosím kontaktujte vybranou prodejnu s dotazem na dostupné množství zvířátek. Telefonní číslo a svou nejbližší prodejnu naleznete v seznamu prodejen Super zoo. Foto zvířete je pouze ilustrativní. Rezervace zvířátka na prodejně je možná jen na 24 hodin.

Agama vousatá je oblíbené terarijní zvíře. Je kontaktní a dobře si zvykne na člověka a manipulaci. Chováme jednotlivě či ve skupince, ve které může být jen jeden samec. Dožívá se 10 – 15 zobrazit celý popis
1 459 Kč
Běžné doručení na adresu
Pouze na osobní odběr
Osobní odběr na 113 prodejnách

Výbava pro zvířátko
  • Máme 191 prodejens víkendovým provozem
  • Živá zvířátkapřijďte na naše prodejny
  • Rychlé vyzvednutí do 60 minut i o víkendu
  • Široký výběrnejvětší prodejní plochy v ČR
Značka: Živé zvíře
Katalogové číslo: LA7-00500

Agama vousatá je oblíbené terarijní zvíře. Je kontaktní a dobře si zvykne na člověka a manipulaci. Chováme jednotlivě či ve skupince, ve které může být jen jeden samec. Dožívá se 10 – 15 let. Délka je 40 – 60 cm s ocasem.

Chovné zařízení

Pro jednu agamu terárium pouštního typu s dobrým větráním o min. rozměrech 90 x 45 x 30 cm (ideálně 50 cm s přidanými plochami ke šplhání a odpočinku). Jedná se o zemního ještěra, důležitá je prostorná plocha dna, ale přitom mají rády rozhled a šplhání. Podklad tvoří vrstva jemného pouštního písku.  Na odpočinek je vhodné členité pozadí s plošinkami, silnější větve či skalky. Miska na vodu musí být velmi mělká, aby nedošlo k utonutí mláďat. Nezbytnou součástí je výhřevná lampa a zdroj světla s UVB. Během dne by se měla pohybovat mezi 25-33 °C. Pod výhřevnou žárovkou musí dosahovat 38-40 °C. Přes noc dostačuje pokojová teplota. Nutností je zdroj UVB záření, zajišťující syntézu a resorpci vitamínu D3. Jeden roh terária udržujeme přirozeně vlhký a chladnější  –  agamy  ho využívají ke spaní.

Krmení

Mláďata dávají přednost živému hmyzu před zeleným krmením. V dospělosti je tomu naopak. Nejvhodnější jsou pampelišky, jetel, jitrocel, rukola, polníček  + 10  %  ovoce.  Vhodným hmyzem jsou cvrčci, švábi, sarančata, luční koníci. Potravu obalujeme ve směsi vitamínů a minerálů. Důležité je rosení u mláďat, které nepijí z misky, ale olizují kapky – rosíme 2x denně, dospělce 1x denně.

 

Vaše recenze

Průměrné hodnocení: 4.0
Hodnotilo již 779 zákazníků.

Zboží ještě nebylo okomentováno.

Vložit hodnocení produktů

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Hodnocení: *
Komentář: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

více fotografií

Nevíte, jaké vybrat zboží? Poradíme vám!

321 000 180

(Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00)
Napište nám e-shop@superzoo.cz
Péče o zákazníky
Péče o zákazníky
Produktový specialista