Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Barbora Růžičková

Barbora Růžičková

Vedoucí prodejny Mělník

"Ten kdo řekl,že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňata."

 

 

Moje zvířátka

Doma máme 4 psy, 2 kočky, 2 agamy vousaté, rybičky a gekončíka nočního. A na zahradě mi pobíhají indičtí běžci a štajnbašské husy :-)

 

V čem se vyznám?

Mojí největší dominantou jsou krmiva pro psy a kočky. Ráda se probírám složením jednotlivých granulí a konzerv. Zákazníci se rádi vrací a chválí společný výběr krmiva. Také akvaristika mě baví, ale jak se říká, to je studium na celý život.

 

Práce na prodejně s chovatelskými potřebami mě vždy bavila a když jsem zjistila, že se na Mělníku bude otevírat nová prodejna SUPERZOO, tak jsem neváhala ani minutu a poslala životopis. A ono se to povedlo :-) Prodejna je otevřená od prosince 2016 a já nastupovala jako prodavačka. Zhruba po měsíci a půl přišla nabídka na post vedoucí prodejny. A tak jsem se toho chopila doufám za správný konec. Práce v SUPER ZOO mě baví, ráda pomáhám a předávám rady lidem. No a ta práce se zvířátky už je jen bonus. :-)

Moje koníčky

 

Mým nově objeveným koníčkem se stal dogscootering neboli koloběžka spolu se psem. Jinak vzhledem k dlouholetému chovu loveckých plemen myslivecká kynologie, sporty, ale ráda si i zalenoším s knížkou.