🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč + dárek 🎁. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč + dárek 🎁. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / České Budějovice Průběžná ul.

České Budějovice Průběžná ul.

 

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Průběžná 2551
370 04 České Budějovice

Kontakt

E-mail: ceskebudejovice@superzoo.cz
Tel.: 384 971 248

Vzkaz z prodejny

 Ivana Votrubová  - manažerka prodejny

Ivana Votrubová - manažerka prodejny

“ Nové značky krmiva pro psy a kočky na naší prodejně     Milí zákazníci. Plánujete koupi nového zvířecího kamaráda? Na naší prodejně máme široký výběr živých zvířátek. Najdete u nás drobné savce, ptáky, hodně druhů rybiček a terarijní zvířata. Náš proškolený personál vám na základě vašich představ doporučí ideálního mazlíčka pro vás a poradí s jeho chovem. Zároveň vám poradíme s výběrem kvalitního krmiva a vhodného vybavení, aby se váš nový člen rodiny cítil dobře. U nás na prodejně najdete také široký sortiment krmiva a pamlsků pro psy a kočky. Vybírat můžete i z velkého množství hraček, pelíšků, vodítek, misek a dalších potřeb pro vaše mazlíčky. A to nejlepší na konec. S naší kartičkou Super zoo family nakoupíte vybrané produkty vždy za výhodnější ceny. Těšíme se na vaši návštěvu, tým Super zoo Průběžná ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Ulice Průběžná naproti McDonalds vedle Penny marketu
  • Autobusem linka č. 5, linka č.9 výstupní stanice Strakonická – obchodní zóna 5 min chůze nebo linka č. 11 výstupní stanice Průběžná, odtud pak pouhých 5 min chůze

Odpočiňte si od přelidněných obchoďáků a zastavte se ve zverimexu Super zoo v Českých Budějovicích. Rozmazlete své kočky kvalitními granulemi Ontario, odměňte své pejsky chutnými pamlsky nebo udělejte radost svému morčátku novým pelíškem. A když budete s výběrem váhat, rádi vám s ním poradíme a pomůžeme.

Najdete nás v Českých Budějovicích v Průběžné ulici přes silnici naproti McDonald´s hned vedle Penny Marketu. Autobusem k nám dojedete na zastávku Strakonická nebo Průběžná a za 5 minut chůze dorazíte k nám.

Další prodejny v blízkosti