🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Chystáme nový věrnostní program

Chystáme nový věrnostní program

Kdy končí stávající věrnostní program?

Současné věrnostní programy Super zoo, Ontario, Prospera Plus a Beaphar Care+ budou aktivní do 30.9.2020


Jak uplatnit nedosbírané věrnostní karty

Věrnostní karty Super zoo s libovolným počtem razítek můžete uplatnit až do 30.6.2021, kdy vám za vaši kartu bude odečtena sleva 10% na celý nákup. Pokud vlastníte věrnostní kartičku, ve které máte všech 10 razítek, svou 15% slevu na nákup můžete uplatit až do 30.6.2021

Nedokončené věrnostní karty Ontario 5+1 zdarma a Prospera Plus 5+1 zdarma můžete uplatnit až do 30.6.2021 tak, že za každou nálepku na vaší věrnostní kartě vám bude odečtena sleva 20 % z nákupu dalšího balení krmiva či pamlsků.* Za nedosbíranou věrnostní kartu Beaphar Care+ vám dáme slevu 10 % za každou nálepku vylepenou na věrnostní kartě.**

 

* Slevu lze uplatnit na stejné krmivo / pamlsky, za které jste získali věrnostní nálepky.

** Slevu uplatníte na nákup 1 balení krmiva Care+ v nejmenší gramáži uvedené ve věrnostní kartě.


A co bude dál?

Máte se na co těšit!
Nový věrnostní program bude modernější a atraktivnější než ten stávající. Můžeme vám prozradit, že výhody z věrnostního programu dostanete ihned při každém vašem nákupu a to nejen na prodejnách, ale také na e-shopu. Každý nový člen nového věrnostního programu Super zoo obdrží slevu 10 % na celý nákup.

 

Často kladené otázky:

Otázka: Dobry den, znamená to, ze dneškem konci i akce na granule ontario? Jde o body které se dávají na kartičku a 6tý pytel je zdarma?

Odpověď: Ano, dneškem končí vydávání dalších nálepek. Za každou nálepku, kterou jste dodnes získali můžete uplatit 20% slevu. Pokud máte například 3 nálepky, uplatíte slevu 60% na nákup dalšího balení.

 

Otázka: Dobrý den, je to pěkný, těšila bych se, ale tyto vaše věrnostní programy platí jen pro kamenné obchody, možná by to chtělo myslet i na ty, co nemají možnost jezdit do obchodu, ale můžou objednat jen přes e-shop ;-)

Odpověď: Nový věrnostní program bude propojený také s e-shopem

 

Otázka: A kdy jsem je měla stihnout uplatnit své kartičky? Mám v peněžence minimálně jednu kartičku plnou razítek, která čekala na příští nákup. Takže je mám rovnou zahodit? Moc děkuji.

Odpověď: Kartičku určitě nezahazujte. Své kartičky můžete uplatit až do 30.6.2021. Pokud máte kartičku s 10 razítky, obdržíte slevu 15 %, na kterou jste zvyklí. Pokud máte méně razítek, obdržíte automaticky slevu 10 % na váš nákup.

 

 

Podrobnější informace vám rádi sdělíme na kterékoliv naší prodejně nebo na naší infolince 321 000 180