321 000 180 (Po - Pá: 8:00 - 16:30)
0 ks
0 ks
0 Kč
Nákupní košík
V košíku nemáte žádné produkty 0 Kč
s DPH
Doprava zdarma od 499 Kč
Zboží označeno Skladem doručení po ČR do 24h
/ Nabídka volného pracovního místa Praha Vinoř

Nabídka volného pracovního místa Praha Vinoř

Do naší NOVÉ prodejny chovatelských potřeb SUPER ZOO Praha Vinoř hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Prodavač(ka)

Prodavač/ka NOVÉ maloobchodní prodejny chovatelských potřeb

Pracovní náplň:

  • oslovování, obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům
  • doplňování zboží, péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata
  • práce na pokladně

Nabízíme:

  • zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti
  • práce v příjemném prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (tikety, sleva na firemní výrobky, výhodná cena chovatelského balení krmiv pro Vaše psy a kočky)
  • možnost kariérního růstu a prodloužení pracovní smlouvy
  • zaškolení přímo na prodejně
  • možnost absolvování zoorekvalifikačního kurzu a kurzu pro prodej vyhrazených léčivých přípravků

Požadujeme:

  • chuť a schopnost prodávat
  • komunikační dovednosti
  • orientaci na zákazníka
  • samostatnost, odpovědnost
  •  flexibilitu
  •  praxe v oboru vítána
  •  absolvování kurzu Peče o zvířata v zoo prodejnách a zájmových chovech výhodou

Počet volných pozic: 4
Nástup: srpen/září 2017
Místo výkonu práce: Praha - Vinoř

Máte zájem o nabízenou pozici?