💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Nová řada krmiva Ontario

 

Nová řada krmiva Ontario

Krmivo Ontario prošlo zcela revolučním procesem, během kterého se změnily receptury granulí pro psy a rozšířila se řada mokrého krmiva o nové příchutě. Nyní je obohaceno o hypoalergenní typy krmiva se sníženým obsahem obilovin a speciálním mixem koření a bylinek, které podporují zdraví celého organismu.

 

Krmiva Ontario obsahují vysoký podíl kvalitních proteinů, tuky, sacharidy, vitamíny, minerální látky a to vše ve správném poměru a tak, aby podíl jednotlivých složek pokryl potřeby a veškeré nutriční požadavky psího organismu.

 

V krmivu najdeme například skořici, která má protizánětlivý účinek, fenykl, který snižuje nadýmání, tymián, anýz a juku pro stimulaci trávení, rozmarýn pro jeho antioxidační vlastnosti a hřebíček, který má antiseptický účinek.

 

Naprostou specialitou je krmivo 7Fish&Rice, které je jak pro malá, střední, tak i velká plemena. Receptura je hypoalergenní a obsahuje 7 druhů ryb s vysokým podílem proteinů podporujících vitalitu a kondici psa. Nespornou výhodou je také obsah Omega 3 a 6 mastných kyselin pro krásnou, zdravou srst a mořských řas pro udržení správné ústní hygieny.

 

Pro velká a obří byla vyvinuta receptura s novou příchutí Beef&Rice s nízkým obsahem obilovin. U velkých plemen je kladen důraz především na zdraví pohybového aparátu, proto krmivo obsahuje chondroitin a rybí olej pro podporu kloubů a udržení výborné mobility. Vysoký podíl proteinů z hovězího masa je důležitý pro správný vývoj svalů a tkání.

 

Do sortimentu přibyly také nové příchutě a druhy mokrého krmiva. Konzervy jsou obohaceny o zajímavé příchutě, jako například husa s brusinkami, nebo telecí se sladkými brambory. Navíc obsahují Vitaminy E a D3 pro podporu imunitního systému, kostí, zubů a kloubů. Naprostou novinkou jsou Ontario vaničky s vysokým podílem masa, které dosahuje až 94% a zbytek je doplněn výtečnou zeleninou.

 

Kvalitním krmivem je možné předejít nejrůznějším onemocněním, jako jsou například zažívací obtíže, onemocnění pohybového aparátu (především v období růstu), alergiím, obezitě a mnoho dalším.