🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

🚚 Týden dopravy ZDARMAZbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🚚

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejem retro tašek s Miuškou jsme vybrali 314 534 Kč pro útulky

Prodejem retro tašek s Miuškou jsme vybrali 314 534 Kč pro útulky

Určitě jste si všimli. Na e-shopu a prodejnách SUPER ZOO jste mohli zakoupit tašku #MIUSKA. Výtěžek z prodeje tašky putoval prostřednictvím nadačního fondu NEJEN SRDCEM přímo ke zvířátkům bez domova. Za nápadem vytvořit tašky stojí známá česká modelka a moderátorka Diana Kobzanová. Ta Vám právě prozradí příběh o svém pejskovi, anglické bulteriérce Miušce.

Diano, můžete nám prozradit, jak se vlastně nápad vytvořit tašky zrodil?

Léta jsem měla fenku anglického bulteriéra Miu. Všichni moji přátelé ji milovali a dokonce měla velkou základnu fanoušků na mém instagramu. Mia byla velká parťačka s mojí dcerou a společně holky bavily lidi na videích, která jsem točila a dávala právě na instagram. Mia začala mít v zimě zdravotní problémy, zjistilo se, že má chronicky nemocné ledviny a na konci června bohužel zemřela. Všem to bylo hodně líto a mě napadlo každýmu věnovat/prodat na Miu památku v podobě plátěné tašky s její podobiznou a výtěžek věnovat na potřebné psy. Od nápadu k realizaci uplynul ani ne měsíc. 

To nás opravdu mrzí. Povíte nám něco více o Miušce? Jaká byla?

Mia byla typický bulík. Paličatá, svá, ale taky hodně srandovní, milá a hodná. Byla mezi všemi oblíbená, milovala lidi. Když ji bylo půl roku a chodila jsem s ní na cvičák, byla jsem všem pro smích. Každý vořech na povel udělal skoro kotrmelec a moje Miluna si lehla uprostřed louky, jen aby nemusela poslechnout. Ale poslušná byla, jen se ji muselo chtít.

10.8.2017 jste si vyzkoušela prodej tašek na vlastní kůži. Povídala jste si s fanoušky? Co na akci říkají?

Doufala jsem, že pár lidi přijde. Nakonec jich bylo mnohem víc, než jsem čekala. Opravdu jsem byla mile překvapená. S každým jsem aspoň trošku poklábosila a troufám si říct, že můj nápad má dobrý ohlasy. Jsme národ pejskařů, takže jsem věřila, že se snad najde dost pejskomilů, kteří budou chtít pomoc.

Díky Miušce se vybraly pro opuštěná zvířátka desítky tisíc. Jste spokojená s výsledkem?

Jsem výsledkem nadšená a velké díky a zásluhy patří taky holkám z nadace NEJEN SRDCEM, který mi se vším pomáhaly a nesmím zapomenout především na SUPER ZOO. Já pořád tvrdím, co člověk vysílá do světa, to dostává zpátky. Tahle akce je toho důkazem. Všichni jsme to dělali z přesvědčení, a možná proto to mělo takový úspěch a dobrý ohlas.

Na taškách jste se spojila s námi a nadačním fondem NEJEN SRDCEM. Jak se Vám spolupracovalo?

Ani jsem nedoufala, že by naše spolupráce mohla být tak bezproblémová. U vás si cením lidskosti. I v byznysu se dají věci dělat srdcem. U holek z nadace si vážím, že všechno dělají ve svém volném čase a financují z vlastních kapes. To už se dneska moc nevidí. Možná to není naše poslední spolupráce, tak se můžete těšit na nějaký fajn další nápad.

Diana na Miu nikdy nezapomene. Zůstaly jí nejen vzpomínky na úžasnou fenku, Miušky odkaz totiž bude žít dál v srdcích zvířátek, kterým jsme společně prodejem tašek pomohli. Prázdné místo ve svém srdci zaplnila Diana novým přírůstkem do rodiny, tříměsíční fenkou bulíka jménem Bibi. Celá pohádka má šťastný konec. Miuško, děkujeme!