🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Psí útulek Zelené Vendolí

Psí útulek Zelené Vendolí

O sbírce

V našem psím útulku se staráme o pejsky nalezené, odebrané za týrání i o pejsky, které k nám odloží jejich vlastní majitelé.

Jsme kotcový útulek, kotce jsou ale uvnitř a pejsci jsou tedy chránění před sychravým počasím i přímým sluncem. V každé boudě je navíc topná deska, aby byla i zima pro pejsky bez problému zvladatelná.

Samozřejmě hledáme pejskům ten nejlepší možný nový domov a než se nám to podaří, snažíme se, aby byl pobyt pro pejsky u nás co nejpříjemnější. Máme skvělou partu venčičů, díky kterým můžou pejsci chodit na dlouhé procházky do okolních luk a lesů, koupat se do rybníčku, můžou se pořádně proběhnout a aportovat v našem obrovském výběhu a najde se čas i na základní výcvik. O staré a nemocné pejsky, které nikdo nechce pečujeme v naší dočasné péči, aby každý pejsek mohl dožít jako milovaný člen domácnosti a nikdo nemusel trávit stáří v kotci, natož tam sám umírat.

Pomoci našim pejskům můžete jak materiálně (konzervy, granule, kvalitní pamlsky, hračky, deky, kšíry) tak samozřejmě finančně, i my bojujeme s vysokými výdaji za veterinární péči. Letos jsme se navíc rozhodli postavit k několika kotcům menší venkovní výběhy, pro zlepšení psychické pohody hlavně velkých "problémových" pejsků, kteří mají malou šanci na umístění a musí u nás na nový domov čekat delší dobu.

Podpořit naše pejsky můžete i sdílením jejich alb a tím jim zvýšit šanci na rychlejší nalezení domova, Psí útulek Zelené Vendolí je jak na fb tak na ig.

 

Jak můžete přispět na Psí útulek Zelené Vendolí?

  1. Vyberte si produkty a přejděte do objednávky
  2. V prvním kroku objednávky nastavte částku, kterou chcete zvířátkům přispět a poté klikněte na tlačítko PŘISPĚT.
  3. Dokončete nákup a proveďte platbu. 
  4. Vaši částku určenou pro podporu zdvojnásobíme! 

 

Psí útulek Zelené Vendolí