🎁 4+1 zdarma při nákupu neakčního zboží. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🐶
🎁 4+1 zdarma při nákupu neakčního zboží. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Vánoční sbírka pro útulky 2021

Vánoční sbírka pro útulky 2021

Na konci roku 2021 se již po čtvrté na více než 140 prodejnách konala sbírka s názvem Vánoční strom splněných přání, ve které zákazníci mohli při svém nákupu zakoupit krmivo či jiné chovatelské potřeby a zanechat je pod vánočním stromečkem na našich prodejnách. Veškeré dary byly následně předány organizacím, které se starají o opuštěná a handicapovaná zvířátka v útulcích.

Sbírka tentokrát probíhala od 15. 11. do 31.12. 2021 a vybralo se v ní rekordních 9 299 109 Kč, které poputují do 130 psích a kočičích útulků po celé České republice

Na této charitativní aktivitě jsme již tradičně spolupracovali s nadačním fondem Staň se srdcařem, který nám pomohl vybrat organizace v blízkosti našich prodejen, jež naši zákazníci dobře znají a možná je i navštívili.  A protože se počet prodejen Super zoo v minulém roce navýšil, krásný povánoční dárek letos dostalo o více než 20 zařízení více než v loňské sbírce.  

Stejně jako v předešlém roce, i tentokrát se na pomyslném žebříčku nejštědřejších zákazníků umístila prodejna v Opavě, která podpořila hned dvě organizace – Městský útulek Opava a Moravskoslezský spolek pro ochranu zvířat. Jejich chlupatí rezidenti od Opavanů dostali krmivo a chovatelské potřeby v hodnotě 365 000 Kč! Jen pro představu, za tuto částku je u nás možné pořídit například přes 3 tuny superprémiových granulí, 600 kg masových konzerv či 185 kg pamlsků. Návštěvníci Super zoo ale nezapomněli ani na pohodlí a zdraví opuštěných mazlíčků a věnovali i misky, pelíšky, vodítka, vitaminy či antiparazitika.  

Kromě Opavy se tentokrát vybralo nejvíce na pobočce v Plzni v Borských Polích, v Praze na Zličíně, ve Frýdku Místku a v pražských Čestlicích. Náš obrovský dík si ale zaslouží úplně všichni, kteří se do sbírky zapojili. Máme opravdu velkou radost, že lidem nejsou opuštěná zvířátka lhostejná! 

Máme obrovskou radost, že je sbírka rok od roku úspěšnější. Stromy splněných přání plní svůj účel a pomáhají více než 130 útulkům po celé ČR! Většina útulků bojuje s nedostatkem financí, je zcela závislá na darech a sbírky, které pořádáme se Super zoo, jsou proto obrovskou pomocí. Doufáme, že Super zoo otevře ještě více prodejen, abychom příští rok mohli společně podpořit ještě více útulků. :) ” říká Aneta Parris, zástupkyně Nadačního fondu Staň se srdcařem. Brand manažerka Super zoo Kristýna Černá dodává: Pro zdraví a pohodu zvířat v útulcích je potřeba, aby byla krmena kvalitním krmivem, které jim nezpůsobí zdravotní problémy, jak se to bohužel stává u tzv. marketovek. Chtěla bych tímto tedy poděkovat svým kolegům na prodejnách, kteří ochotně našim zákazníkům poradili, jaké krmivo a potřeby jsou pro tato zvířátka nejvhodnější. Věřím, že veškeré zboží, které se letos vybralo – a že ho letos bylo opravdu hodně – udělá opuštěným kočičkám a pejskům radost a útulkům pomůže,“.  

Útulky jsou samozřejmě rádi za každou maličkost, ale z darů nejvíce ocenily kvalitní krmivo, antiparazitika, kloubní výživu a vitamíny.

V tuto chvíli již většina vybraného zboží ze sbírky předána do útulků, takže jejich obyvatelé začali rok 2022 již s plnými bříšky a doufáme, že se kromě skvělé péče, kterou díky vám během roku budou mít, brzy dočkají i nových domovů a skvělých, milujících páníčků, jako jsou naši zákazníci.  

S rozvozem zboží do útulků z pražských prodejen pomohla rozvozová služba DoDo