Vážení zákazníci, všechny naše prodejny zůstávají otevřené. více informací

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Věrnostní program Ontario 5+1 zdarma

Věrnostní program Ontario 5+1 zdarma

Skvělá zpráva pro všechny páníčky, kteří chtějí krmit svého psa kvalitním a zdravým krmivem! K hypoalergenímu krmivu značky Ontario nyní nabízíme věrnostní program 5+1. Co to znamená? Že ke každému pátému balení krmiva Ontario dostanete další balení zdarma. A to už se vyplatí!

Jak to funguje?

Pokud nakupujete na prodejnách, dostanete od nás kartičku. Za každé zakoupené balení získáte od nás samolepku, kterou nalepíte na kartičku. Jakmile budete mít na kartičce 5 samolepek, ukažte kartičku u pokladny a další balení máte zdarma.


Při nákupu na e-shopu je to také jednoduché. Objednáte si pytel krmiva a s ním Vám přijde kartička i samolepka za každé balení v objednávce, kterou si sami vylepíte do kartičky. Své bonusové balení si můžete vyzvednout na prodejně nebo stačí zaslat vyplněnou kartičku na adresu SUPER ZOO, Revoluční 1381, 290 01, Poděbrady a my Vám balík pošleme až k Vám domů.

Věrnostní program platí pro všechna balení krmiva pro psy Ontario o hmotnosti 0.75kg, 2.25kg, 6,5 kg a 12 kg a krmiva Ontario pro kočky o hmotnosti 0.4kg, 2kg a 6.5kg.

Ještě pár důležitých informací

  • Věrnostní program lze uplatnit a kombinovat pouze na prodejnách a e-shopu SUPER ZOO
  • Program není možné kombinovat s věrnostní akcí u jiných prodejců
  • Do programu se započítávají balení o stejné hmotnosti. Abyste tak získali zdarma balení o hmotnosti 12 kg, musíte předtím zakoupit 5 balení o stejné hmotnosti.
  • Věrnostní program není určen pro chovatele kteří jsou registrovanými členy chovatelského klubu.

Soutěž Foresto