❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Vyjádření ke stížnosti Meka Matulová - Facebook

Vyjádření ke stížnosti Meka Matulová - Facebook

Je naší povinností reagovat na příspěvek, který dne 23.10.2020 zveřejnila naše bývalá zaměstnankyně na svém Facebookovém profilu 

Bohužel nám nebylo umožněno vyjádřit se přímo u příspěvku, proto musíme vyjádření komunikovat prostřednictvím vlastních komunikačních kanálů.

 

Abychom vše uvedli na pravou míru.
Máme široký sortiment a prodáváme i zboží, s jehož prodejem vy osobně nemusíte souhlasit, ale jde o běžné věci, které zákazníci používají pro práci se psem  (jak látkové náhubky do MHD či k veterináři, tak i postroje „motýlky“, pokud pes třeba nesnese postroj na krku apod). O správnosti používání jsou zákazníci poučeni a je na nich, k jakému účelu si toto zboží kupují – není v naší pravomoci zakazovat zákazníkům nákup, ale snažíme se jim poradit. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování, jak osobně, tak prostřednictvím interního e-learningu a to nejen v oblasti krmiv pro zvířata.

V zázemí každé prodejny jsou karanténní boxy, které slouží pro zvířata, která nejsou určená k prodeji. Bohužel někdy se stane, že vykoupíme zvíře, které je už březí, proto jej ihned dáváme do zázemí, aby mělo klid. Tak jak doma, tak i na prodejně se stane, že zvíře může onemocnět – v tomto případě mohou kdykoliv prodejny využít služeb veterinárního lékaře na náklady firmy, pokud jej nezvládneme vyléčit samy. Na zvířatech nám záleží a to, co popisujete není pravdou. Myš, která je na fotce uhynula bohužel přes noc a ráno bylo o ni hned postaráno.

Naše prodejny pravidelně navštěvuje veterinární dozor, který tohle všechno kontroluje. Ze zákona jsme povinni mít v mrazáku v zázemí box na uhynulá zvířata, protože i to se bohužel někdy stává, ale musíme se k tomu nějak postavit a humánně se o ně postarat.

Pokud jste nebyla u nás spokojena mrzí nás to, ale jak my, tak i většina našich zaměstnanců a zákazníků by s vámi určitě nesouhlasili. Zvířata jsou na prvním místě, záleží nám jak na prodejnách, tak i na zákaznících. Pokud došlo k nějakému pochybení, tak sjednáme okamžitou nápravu. Osobně jsme byli včera shodou okolností na této prodejně, kde jste do včerejška pracovala a prodejna byla co se týče zvířat a provozu na 100%.

 

Super zoo