🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

☀️ Otevírací doba o svátcích. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Zaběhali jsme si na plzeňském závodě Borské dvojičky

Zaběhali jsme si na plzeňském závodě Borské dvojičky

Sportování se psem je blízké i nám v SUPER ZOO. Protože se mu někteří z nás věnují více a někteří méně, řekli jsme si, že spojíme síly a zároveň podpoříme ostatní nadšence, kteří běhu se psem neboli canicrossu propadli také.

Náhoda tomu chtěla a díky organizátorovi charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům, kterou v SUPER ZOO také podporujeme, jsme se potkali v Plzni s Honzou a Markétou z Rozběháme Česko. Nabídli nám možnost podpořit sportovní snažení pejsků s jejich majiteli na čtvrtém ročníku závodu Borské Dvojičky, který se konal 21. října 2018 v Borském parku.

A protože se nebojíme výzev, naši kolegové Klára a Pavel SUPER ZOO reprezentovali v kategorii smíšených týmů.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se

V Plzni panovala už od rána skvělá atmosféra. Organizátoři závody opravdu pečlivě připravili a mysleli na všechno. Klára s Pavlem si vyzvedli startovní čísla, čipy pro měření času. Asterix se na místě dovybavil canicrossovým postrojem ve stanu Rozběháme Česko, Kerinka zahřála v Borském parku svalíky a už se šlo čekat na start.

Jak je patrné z úvodu, běhalo se ve dvojicích. Každý běžel dvakrát 1,5 km. Bylo fajn, že se běžci mezi oběma okruhy střídali a jak lidští tak psí závodníci mohli chvilku odpočívat. Pro pejsky byla na místě občerstvovací zóna, kterou pak během "štafetových běhů" opravdu hojně využívali. 

Tým SUPER ZOO běžel, jak se říká, "co mu síly stačily". Pavel s Klárou si vůbec nemysleli, že by se mohli umístit, ale nakonec tomu tak opravdu bylo. V kategorii smíšených dvojic obsadili druhé místo.

Několik fotografií můžete najít níže na stránce, ale obrovskou fotogalerii najdete na facebookové události letošních Borských dvojiček.

Canicross nás chytil a běháme dál

Jak Pavel, tak i Klára pečlivě trénují na další sezónu, kdy se chtějí zúčastnit i s dalšími členy týmu SUPER ZOO akce LESKROS 2019. Bližší informace o tomto závodním seriálu vám přineseme s Rozběháme Česko již brzy.