Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Dana Kracíková

Dana Kracíková

Vedoucí prodejny Praha Čestlice

"Nic není zadarmo."

 

 

Moje zvířátka

V prosinci nás opustil Rikoušek, český horský pes. A tak v březnu k nám přišlo štěně Belgického ovčáka malinois Fraya. A co o ní říct? Miluje všechno a všechny a dává nám občas zabrat. U mámy mám doma potkanici Lilinku a její odrostlou dumbatou dcerušku, které jsem ještě nestačila vymyslet jméno a pak andulku Andulu. Nesmím zapomenout na malého-velkého Krisíka, což je náš přerostlý krysařík. Díky němu jsem změnila názor na malé psy a už se koukám i jinak na lidi vybírající oblečky a nebojím se jim pomoct s výběrem :) U přítelových rodičů zas 180 litrové akvárium s rybičkami.

 

V čem se vyznám?

Náplň práce? Hlavně administrativa :) A v čem se vyznám? Ve všem možném. Odmala jsem si prošla křečky, pískomily, potkany, králíky, pak byl nějaký ten beťák, kanárek, korela, andulka a psi, u přítele větší akva. Takže jediné s čím nemám osobní zkušenost jsou kočky a teraristika. Ale za těch 7 let praxe v chovatelských potřebách člověk něco pochytí.

 

Má historie ve firmě není moc dlouhá. Nastoupila jsem na pozici zástupce vedoucí s tím, že v budoucnu budu dělat vedoucí. No a netrvalo to dlouho a mé vedoucí Janě Maštalkové nabídli nový krám a já tu zůstala jako vedoucí.

Moje koníčky

 

  • Zvířata 
  • Procházky v přírodě
  • Když je čas, ráda si přečtu knížku

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO