Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Daniel Krutský

Daniel Krutský

Manažer expanze

"Co mě nezabije, to mě posílí."

 

 

Moje zvířátka

Na vlastního, živého mazlíčka bohužel nemám čas, ale pomáhám synovi s péčí o 3 Agamy vousaté. Mým virtuálním mazlíkem je však zvířátko o něco větší a chlupatější. Panda Velká.

 

Co dělám v SUPER ZOO?

Mám na starosti realizaci nových prodejen od projektu až po otevření. Zodpovídám za technický stav těch stávajících a vše, co s tím souvisí.

 

Po studiu na zemědělské - veterinární škole v Českých Budějovicích, práci v Zoologické zahradě v Praze, přes různé firmy stavební, obchodní i produkční, jsem se hnutím osudu ocitl ve společnosti SUPER PET, a.s., v Poděbradech. Zde působím již čtvrtým rokem a tato práce mě velice baví. I když je někdy psychicky i časově náročná, odměnou je mi pohled na krásnou , vyšperkovanou a fungující prodejnu, která navíc generuje nadstandardní obraty. Neméně důležité je i to, aby se v takové prodejně naši zaměstnanci cítili spokojeně a měli dobré podmínky k práci. Ovšem nic z toho by nebylo možné, nebýt úžasného kolektivu, který zde je a se kterým mám tu čest spolupracovat. Proto bych tímto chtěl všem svým milým kolegům poděkovat za to, že mohu být součástí perfektně sehraného a fungujícího týmu. Naše výsledky hovoří za vše.

Řídím tým spolupracovníků, který jsem si vybral a je to můj největší koníček.

Moje koníčky

 

  • Sport (volejbal, snowboard, lyže, stolní tenis)
  • Příroda (procházky, dokumenty)
  • SCI-FI (knihy, filmy)

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO