Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Dárky k nákupu

Čím více nakoupíte, tím lepší dárek získáte 

Už při objednávce nad 499 Kč si vyberete dárek zdarma, který Vám do objednávky přibalíme. A čím více toho nakoupíte, tím lepší dárek si můžete vybrat. Nejlepší dárky se Vám otevřou už při objednávce v hodnotě 999 Kč! Dárek si zvolíte ve 3. kroku objednávky. My Vám ho přibalíme k objednávce.

 

Vyzvedáváte si objednávku na prodejně?

Místo dárku od nás dostanete poukaz v hodnotě 50 nebo 100 Kč, za který si při převzetí zboží vyberete dárek sami. Vybírat můžete z celého sortimentu prodejny.


Seznam dárků, při nákupu nad 999 Kč a při zasláním domů

Seznam dárků, při nákupu nad 499 Kč a při zasláním domů

Dárky k nákupu v případě osobnímu odběru na prodejně

 

Jelikož vám nemůžeme zaručit 100% dostupnost dárků na všech prodejnách, rozhodli jsme se vám nabídnout možnost získat s osobním odběrem na prodejně dárek dle vlastního výběru. K nákupu s osobním odběrem získáte poukázky na dodatečný nákup na prodejně:

  • k nákupu nad 499 Kč poukázku v hodnotě 50 Kč
  • k nákupu nad 999 Kč poukázku v hodnotě 100 Kč

Poukázku lze využít pouze v momentě, kdy si do prodejny příjdete vyzvednout vaši objednávku. Lze ji využít na dodatečný nákup na prodejně a to znamená, že si můžete vybrat dárek dle vlastního výběru nebo si zlevnit nákup zboží, které si při osobním odběru dokoupíte. Poukázky nelze využít jako slevu na objednávku z e-shopu, nelze je směnit za hotovost a nelze je mezi sebou sčítat.

 

Upozornění: Poukázku nelze kombinovat se slevou z věrnostního programu!