Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Katka Adamova

Katka Adamova

Vedoucí prodejny Ostrava CENTRO

"Štěstí chodí po horách ne po lidech."

 

 

Moje zvířátka

  • 3,5 roční fenečka německého ovčáka Messinka
  • 2 roční zakrslý králíček Zuzanka

 

V čem se vyznám?

Důležité je pro mně komunikace se zákazníky - vždy milý a usměvavý přístup. Snažit se vyslechnout a hlavně dobře poradit, získat jejich důvěru. To je pro mě na prvním místě!

 

Ve firmě pracuji již 3 roky. V oboru už asi 8 let. Začalo to brigádou a přivýdělkem na mateřské dovolené. Získala jsem spoustu nových informací, co se týká chovu zvířat a sortimentu. Tato práce mě velice nadchla, už jen proto, že jsem svůj čas mohla strávit mezi zvířaty a poznávat tak jejich chování, vlastnosti. Zůstala jsem na pracovní pozici jako prodavač. Po dvou letech jsem se vypracovala na pozici vedoucí prodejny. Díky SUPER ZOO, která je v tomhle oboru bezkonkurenční, stále se rozšiřuje a zlepšuje, jsem dostala nabídku přejít do prodejny v Ostravě. Jsem člověk, který rád zkouší nové věci. I když jsem byla na pozici vedoucí prodeje u jiné firmy, pracovat v SUPER ZOO ,byla pro mě velká výzva a nevadilo mi, že budu na pozici prodavače. Postupem času jsem pracovala jako zástup. Dnes je prodejna Ostrava - Poruba pod mým vedením. Jsem za to moc ráda a budu se snažit SUPER ZOO nezklamat a pomoct k ještě lepším výsledkům. Držte mi palce.

Moje koníčky

 

Náplň mé práce je současně můj koníček. Dál k nim patří fauna a flora, zábava, sport, scházení se s přáteli, hudba, kosmetika, nakupování, výlety s rodinou.

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO