❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Jak na podzimní venčení vašich zvířátek

Jak na podzimní venčení vašich zvířátek

V říjnu a listopadu už procitáme do ranních mlh a mrazíků a venku si příliš sluníčka neužijeme. Dny se viditelně začínají krátit a před námi je dlouhá zima, kdy se budeme častěji dívat do rozžhaveného krbu než slunečních paprsků. Ať už ale na podzim či v zimě, určitě bychom neměli propadat stísněnosti a depresím. I listopad je nádherným měsícem a barevnost přírody je v tuto dobu téměř dokonalá. Je čas vyrazit na procházky, věnovat se nejen sobě, ale i svým čtyřnohým mazlíčkům, na které nesmíme ani v tento čas zapomínat.

Oblečky

Aby se váš pes i v chladném a sychravém počasí cítil příjemně, pořiďte mu slušivý psí obleček, který ho bude chránit po celou dobu, kterou spolu na procházce strávíte. Vybírat můžete z nejrůznějších barev a vzorů, v nabídce jsou i svetříky s kapucí nebo praktické pláštěnky, které jsou navíc vybavené reflexními proužky – a to je další důležitá pomůcka, kterou oceníte hlavně při raném nebo večerním venčení.

Svítící obojky

Předtím, než vyjdete na procházku, připevněte pejskovi na krk svítící obojek, který díky LED diodám svítí opravdu daleko. Jedině tak budete mít dokonalý přehled o tom, kde váš pes zrovna pobíhá. Zrovna tak o něm budou mít přehled i ostatní, což uvítají zejména cyklisti a řidiči, pro které je téměř neviditelný pes (často volně pobíhající) velkým nebezpečím. Tím, že budete myslet také na bezpečí okolí – nejen na své a vašeho psa, chráníte i sebe.

 

 

Naučte se mít rádi podzim a udělejte medové dny nejen sobě, ale i vašim zvířecím parťákům, kteří to také potřebují.