Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Marie Roubíčková

Marie Roubíčková

Vedoucí prodejny Milovice

"Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."

 

 

Moje zvířátka

  • Kříženec labradora a německého ovčáka Sendy
  • Kříženec Jacka Russella Teriéra Jessie
  • Yorkšírský teriér Čiko
  • Želva nádherná
  • Bojovnice pestrá
  • Zakrslý králík beránek Pinďa

 

V čem se vyznám?

Podle mých dosavadních zkušeností dovedu poradit hlavně s chovem psů, vodní želvy a králíků. Jelikož jsem ale v dětství měla několik zvířat, dokážu poradit i s chovem koček, andulek, korel a křečků. Baví mě se stále zdokonalovat a sbírat informace a zkušenosti i v oblasti akvaristiky a teraristiky. I zde se snažím zákazníkům co nejvíce poradit.

 

Ve firmě pracuji zhruba půl roku. Od dětství miluji zvířata a práci s nimi, a proto když jsem se dozvěděla, že v místě mého bydliště se otevírá SUPER ZOO, neváhala jsem ani minutu a ihned poslala životopis. Když jsem se dozvěděla, že mě na pozici prodavačky přijali, jásala jsem radostí :) Již při přípravách nové prodejny jsem se nemohla dočkat na den otevření. Netrvalo dlouho a stala jsem se zástupcem vedoucího. Ovšem když přišla nabídka na manažerku prodejny, byla to pro mě výzva. Práce se zvířaty a lidmi, kterým mohu předat vlastní zkušenosti a pomoct při výběru sortimentu či poradit s chovem domácího mazlíčka mě naplňuje a velice baví!

Moje koníčky

 

Mezi mé koníčky patří hlavně zvířata a zemědělství.

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO