Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Martina Trendlová

Martina Trendlová

Šumperk

"Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe."

 

 

Moje zvířátka

Jelikož vlastním chovatelskou stanici border kolií Gelaron, tak mou největší kamarádkou je fenka Trixie. Společně se věnujeme závodění v agility, rekreačně potom dogdancigu, poslušnostem a pasení. Dále naši domácnost obývá činčila Keisy. Na "dvorku" najdeme několik desítek králíků různých plemen, ovečky a kačeny indického běžce.

 

V čem se vyznám?

Dříve jsem 7 let působila jako dobrovolník v organizaci zaměřené na výcvik vodících a asistenčních psů. Taktéž jsem absolvovala několik táborů a seminářů s tématikou chovu psů. Nyní se zaměřuji na metodu výcviku pomocí klikru a "pozitivního posilování". Dokáži tedy poradit ohledně výchovy, výcviku a socializace psa, ale také při výběru vhodného krmení, hraček a jiných chovatelských potřeb. Díky dlouholetým zkušenostem v chovu hlodavců a králíků dokáži pomoci i v této oblasti.

 

Tak to byla velkou souhra zvláštních okolností. Vždycky jsem chtěla propojit svůj největší koníček (zvířata) s prací. V době kdy už jsem přestávala doufat, že to jde, jsem se přes moje nejbližší dozvěděla o výstavbě nové prodejny SUPER ZOO v Zábřehu. Nové zaměstnání jsem nehledala, životopis jsem tak poslala na poslední chvíli. Hned druhý den jsem vyrazila na pohovor a týden na to mi k mému úžasu byla nabídnuta pozice vedoucího prodejny. Dlouho jsem nevahála a teď zpětně můžu říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem v té době udělala :).

Moje koníčky

 

Mým největším koníčkem je moje fenka borderky Trixie. Dále je to chov všeho možného čtyřnohého. Ve volných chvílích jezdím na koni, sleduji dostihové dění v ČR i ve světě, okrajově se věnuji taktéž hasičskému sportu.