🎄  Nevíte co k Vánocům? Vybrali jsme pro vás tipy na vánoční dárky pro mazlíčky. 🎄

 🎄 Tipy na vánoční dárky pro mazlíčky. 🎄

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / 16 000 000 Kč pro opuštěná zvířátka

16 000 000 Kč pro opuštěná zvířátka

25. 10. 2021

Psi i kočky jsou již po staletí nejlepším přítelem člověka. Život bez svého věrného čtyřnohého kamaráda si asi málokterý páníček dokáže představit, přesto jsou tací, kteří dokážou zvíře týrat, a nakonec opustit či odložit do útulku. Bohužel útulky často hospodaří s nedostatkem financí a nemohou tak svým svěřencům dopřát to, co by si zasloužili.

Osud opuštěných zvířátek nám není lhostejný, a proto již od roku 2017 pravidelně ve spolupráci s nadačním fondem Staň se srdcařem přispíváme na jejich péči. Pomáhají nám v tom ale i naši štědří zákazníci, kteří se každý měsíc zapojují do online sbírek na e-shopu superzoo.cz, kde mohou podpořit vybranou organizaci. My jejich příspěvek zdvojnásobíme a útulek si tak může pořídit zásoby krmiva a chovatelské potřeby dle vlastního výběru.

Zákazníci se ale ve velké míře zapojují i do vánoční sbírky, která každý rok probíhá na našich prodejnách. V loňském roce jsme společnými silami vybrali 3 877 450 Kč, jež se rozdělily mezi 107 psích a kočičích útulků.

Díky online sbírkám na eshopu a vánočním sbírkám na prodejnách Super zoo jsme mohli společně zvířátkům v nouzi darovat částku přesahující již 16 000 000 Kč

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Tým Super zoo