❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Když zvířátka pomáhají

Když zvířátka pomáhají

5. 2. 2020

Nejenom lidé pomáhají zvířátkům, ale i zvířátka lidem. Přesvědčili jsme se o tom u příležitosti předání zboží v hodnotě 75 782 Kč z prosincové sbírky pro canisterapeutické psy z neziskové organizace ANIMALS FOR HELP z.s.

Předání výtěžku ze sbírky, pořádané pod záštitou prodejce chovatelských potřeb Super zoo a nadačního fondu Staň se srdcařem, probíhalo tentokrát velmi netradičně. Sešli jsme se v jednom z devíti zařízení, které zakladatelka spolku Barbora Michlová navštěvuje se svými psy, fenkou Albínkou a pejskem Rexíkem.

Společně s dalšími kolegy z organizace ANIMALS FOR HELP z.s. dochází pravidelně do domovů pro seniory, psychiatrických léčeben, léčeben dlouhodobě nemocných, do dětských domovů, kojeneckých ústavů, integračních center, nemocnic, ale i škol a školek. V doprovodu speciálně vycvičených psů různých plemen, pomáhají lidem pomocí terapeutické metody animoterapie, která využívá pozitivního působení zvířete na člověka v rovině psychické i fyzické.

Na vlastní oči jsme se mohli přesvědčit, že terapie funguje. Klienti domova pro seniory v Pražských Vysočanech už na své psí kamarády čekali. Hladili je, krmili a ptali se terapeutky na zajímavosti ze života psích kamarádů. Potvrdili nám, že se na terapii vždy těší. Kontakt se zvířaty jim dělá radost a pomáhá překonat každodenní stereotyp.  

Velké díky patří i milé a usměvavé Karle Mráčkové, bývalé televizní moderátorce, která se terapeutické hodiny v domově pro seniory zúčastnila a vyzkoušela si tak na vlastní kůži, jaké to je pracovat s pacienty a psy.

Děkujeme i vám, že s námi pomáháte.