❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete. Více informaci.

📣 Vymazlená akční nabídka. Slevy až 30 %. ❤️ Udělejte radost a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Naši zákazníci ve vánoční sbírce darovali 13 706 888 Kč

Naši zákazníci ve vánoční sbírce darovali 13 706 888 Kč

12. 1. 2024

Ať se ve světě děje, co se děje, láska ke zvířatům vždycky zvítězí! Alespoň díky štědrosti zákazníků Super zoo si to myslíme. Na konci roku 2023 jsme totiž již po osmé společně s nadací Staň se srdcařem, pořádali vánoční sbírku Strom splněných přání pro více než 190 organizací pomáhajících zvířatům. Máme obrovskou radost, že se nám podařilo vybrat zboží v rekordní hodnotě 13 706 888 Kč!

Zákazníci Super zoo se do sbírky mohli zapojit na všech 183 prodejnách po celé České republice od 13.11. 2023 do konce roku. Stačilo jen vybrat jakýkoliv dárek ze seznamu pro místní útulek, který byl k nahlédnutí na prodejně. Lidé opuštěným mazlíčkům nejčastěji věnovali zásoby krmiva v podobě granulí, konzerv, kapsiček a pamlsků, ale také vitaminy, antiparazitika či steliva pro kočky. Pod stromečky ovšem nechyběly ani hračky, obojky či pohodlné pelíšky, čehož si moc vážíme!

„Máme obrovskou radost, že se lidé i přes to všechno, co se poslední roky v ČR děje, do sbírky i tentokrát zapojili, a dokonce svou štědrostí překonali loňský rekord o téměř 800 000 Kč! To je opravdu neuvěřitelné! Stromy splněných přání letos pomáhají více než 190 organizacím, které jsou v současné době závislé na jakékoliv finanční či materiální pomoci. Sbírky, které pořádáme ve spolupráci se Super zoo, jsou tedy opravdu potřeba,“ říká Aneta Parris, zástupkyně nadačního fondu Staň se srdcařem. Luboš Rejchrt, jednatel a COO Plaček Group, která provozuje prodejny Super zoo, dodává: “Chtěl bych moc poděkovat všem našim kolegům z prodejen, kteří zákazníky o sbírce informovali a ochotně jim radili s výběrem dárků do útulků. Neskutečná finální vybraná částka je převážně jejich zásluha!“

A kde byli zákazníci nejštědřejší? Již tradičně nejvíce dárků dali dohromady nakupující na pobočce v Opavě. Štědré nadílky se také dočkala zvířátka z okolních útulků v Brně, Ostravě nebo v Pardubicích. 

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kdo se během předvánočního období zastavili na jedné z našich prodejen, a kromě nákupu pro své mazlíčky přispěli i tím nejmenším dárkem pod Strom splněných přání. Vaše štědrost a ochota pomáhat je neuvěřitelná a patří vám za ni velký obdiv! Jen díky vám opuštěné kočky, psi a fretky z více něž 190 útulků po celé České republice přivítali rok 2024 s nadějí na lepší zítřky a plnými bříšky kvalitních dobrot. Ještě jednou vám za všechny děkujeme!