💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv.

Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek
Více informaci.
Blíží se INVENTURA. 🎁  -15 % na váš nákup. Slevový kód INVENTURA15. Zbývá:
 
dnů
 
hodin
 
min
 
sek

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Otevřeli jsme již 150. prodejnu Super zoo v ČR

Otevřeli jsme již 150. prodejnu Super zoo v ČR

27. 7. 2022

Ve čtvrtek 28.7. 2022 jsme v Ústí nad Labem slavnostně otevřeli naši již 150. prodejnu chovatelských potřeb v České republice!  

 Z této události máme obrovskou radost, jelikož je úspěšným výsledkem našeho mnohaletého úsilí poskytovat páníčkům a jejich mazlíčkům z celé republiky kvalitní služby a být jim co nejblíže.  Novou prodejnou v Ústí nad Labem však naše expanze rozhodně nekončí. Do konce roku 2022 bychom rádi otevřeli více než 10 dalších prodejen, kde si budou zákazníci moci vybrat z tisíce kvalitních produktů a získat poradenství ohledně chovu svých mazlíčků od našich specialistů. Přesto je právě tato ústecká prodejna pro nás opravdu důležitým milníkem, za jehož překročení vděčíme vaší přízni!  

Podívat se na novou pobočku v Krušnohorské ulici přijela k naší radosti spousta lidí a samozřejmě tam nemohl chybět ani majitel Plaček Group pan Dušan Plaček, který první pásku v prodejně Super zoo slavnostně přestihl již v roce 2004. „To, že právě otevíráme a oslavujeme naši jubilejní 150. prodejnu, je především zásluhou všech našich zaměstnanců, kteří během 18 let naší existence ke své práci vždy přistupovali nejen zodpovědně a kompetentně, ale také s viditelnou láskou ke zvířatům.  A já jim za to moc děkuji. Bez jejich úsilí bychom tu dnes jen těžko stáli,“ řekl k úspěchu své firmy, která již vytvořila více než 800 pracovních příležitostí pro místní obyvatele po celé republice.  

Síť prodejen Super zoo se v posledních letech již několikrát stala držitelkou prestižního titulu Czech Superbrands. Kromě nejmodernějších prodejen, kvalitních produktů a vlastních značek krmiva pro mazlíčky, zákazníkům za dlouhé roky své existence přinesla spoustu skvělých služeb, díky nimž jsou pro ně nákupy na prodejnách i na e-shopu skutečně příjemným zážitkem. 

Jednou z takových služeb je například věrnostní program Super zoo family, díky kterému lze získat spousta benefitů a speciálních slev. Dále u nás páníčci najdou zajímavý chovatelský obsah na webu a sociálních sítích s názvem Škola Super zoo, psí salony na několika vybraných prodejnách, nejrychlejší rozvoz chovatelských potřeb po Praze a okolí do několika hodin po objednávce nebo třeba revoluční bezobalové regály nasyptesi, díky kterým společně omezíme zbytečné plýtvání obaly, krmivem i financemi. Ty totiž mnohem raději věnujeme opuštěným zvířátkům, kterým pravidelně společně s našimi zákazníky pomáháme v měsíčních sbírkách na e-shopu nebo ve vánočních sbírkách na prodejnách. Super zoo je zkrátka mnohem více než jen obchod s chovatelskými potřebami a my jsme rádi, že jste toho s námi součástí!  

Děkujeme vám, že jste s námi a že díky vám můžeme pořád ještě růst a neustále vylepšovat naše služby.