0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Pro psí voči jsme vybrali částku 93 006 Kč

Pro psí voči jsme vybrali částku 93 006 Kč

20. 6. 2019

Kdo z vás už někdy neslyšel větu „Nedělej na mě ty psí oči.“ Výraz psí oči je něco jako obrazové synonymum pro slovo prosím. Když jsme ze Super zoo společně s Denisou Jurtin a Vaškem Matějovským přijeli do útulku s názvem „Pro psí voči“, čekalo tam na nás hned několik párů nádherných psích očí. Téměř jsme se neubránili si hned některého z psích mazlíčků odvézt domů. A že bylo z čeho vybírat, posuďte sami.

Tento útulek jsme vybrali společně s nadačním fondem Nejen srdcem a jsme rádi, že vybrané peníze přišly do správných rukou a tlapek. Společně s vámi, se nám na eshopu Super zoo podařilo vybrat částku 93 006 Kč. Za tuto částku si majitelka útulku vybrala krmení a pochoutky pro všechny své pejsky.

Ani tentokrát se Super zoo na předání šeku nechyběla známá osobnost. Sympatický Vašek Matějovský, seriálový Miki z Ulice a moderátor Fajn rádia se ukázal jako velký milovník pejsků a srdcař, který rád pomáhá dobrým věcem. Sám zatím žádného čtyřnohého mazlíčka nemá. Když na něj ale dělal psí oči pětiletý psík Maxík, přiznal, že odolat takovému pokušení je opravdu velmi těžké.

Zkuste si to i vy a zajeďte se na pejsky do útulku Pro psí voči v Dýšině podívat. Slibujeme, že takové psí oči, jste ještě neviděli.

Děkujeme všem, kteří s námi pomáhají.

Za celé Super zoo

Petra