❕ Aktuálně probíhá inventura skladu. Vaše objednávky odešleme po 28.6. 🐾.

Aktuálně probíhá inventura skladu. Vaše objednávky odešleme po 28.6.🐾.

222 267 597

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Proměna prodejen Super zoo získala 1. místo v prestižní soutěži Popai Awards 2021

Proměna prodejen Super zoo získala 1. místo v prestižní soutěži Popai Awards 2021

8. 12. 2021

V roce 2019 naše značka prošla velkou a úspěšnou proměnou, ze které vzešla prodejna Super zoo 4. generace, za kterou vděčíme originálnímu konceptu týmu designerů z MORIS Design.

Naše prodejny díky této spolupráci získaly nový moderní vzhled a uspořádání, a nákupy v nich se tak pro naše zákazníky staly skutečně příjemným zážitkem. A že se tato proměna opravdu povedla dokazuje i fakt, že jsme za ni s firmou MORIS Design získali prestižní ocenění v celosvětové soutěži Popai Awards 2021!

Cenu za neuvěřitelné první místo v kategorii Shopfiting Multiple Achievements jsme si za celý tým převzali v Popai Central Europe v Paříži.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se na tomto projektu podíleli, jelikož přesvědčit porotce o funkčnosti našeho konceptu a aplikovatelnosti v řetězcích na mezinárodní úrovni v jedné z nejsložitějších a nejkomplexnějších kategorií této soutěže, je opravdu významný úspěch. Ještě jednou děkujeme a gratulujeme celému realizačnímu týmu!

Děkujeme i našim skvělým zákazníkům, kteří nám dávají zpětnou vazbu. Díky nim můžeme naše prodejny neustále posouvat kupředu.