💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Super zoo otevřela svou první veterinární ordinaci ve Štěrboholech

Super zoo otevřela svou první veterinární ordinaci ve Štěrboholech

14. 3. 2023

Síť chovatelských potřeb Super zoo, jež v současné době v ČR čítá již 160 prodejen, má opět důvod k oslavě. Po úspěšně zavedené službě psího salonu a spuštění pilotního projektu bezobalového prodeje nasyptesi na vybraných pobočkách, se jí totiž podařilo dosáhnout dalšího velkého cíle – otevřít první veterinární ordinaci na pražské prodejně v NC Štěrboholy

V první shop-in-shop ordinaci, kterou Super zoo nedávno slavnostně otevřela, na mazlíčky čeká tým odborníků pod vedením MVDr. Dagmar Zähringer, Ph. D, jež má v oboru bohaté zkušenosti ze své mnohaleté praxe v zahraniční.  

Super zoo veterina nabízí kromě běžných preventivních vyšetření a úkonů (očkování, odčervení, ošetření zubů…) i operativní zákroky. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti výživy a celkové péče o mazlíčka. Lékaři si zde totiž dávají za cíl nejen řešit aktuální zdravotní problémy, ale také celkový stav zvířete a prevenci. V budoucnu by se rádi pustili i do pořádání krátkých školení a seminářů pro majitele psů, koček a drobných savců.  

Kromě kvalitní péče se mazlíčkům v nové ordinaci ve Šterboholech dostává i přátelského přístupu a velmi příjemného prostředí, kdy například v čekárně naleznete oddělený prostor pro kočky a drobné savce! Díky tomu jsou tato zvířata ušetřena zbytečného stresu, který jim může způsobovat přítomnost psů, což bohužel není ve veterinárních čekárnách neobvyklé.  Velkou výhodou shop-in-shop ordinace je také bezesporu to, že jsou zde pro majitele mazlíčků dostupné veterinární diety či odčervovadla, která na ostatních prodejnách prodávat nelze. Páníčci tak mají ve Štěrboholech veškeré potřeby pro péči o svého mazlíčka jako na dlani! 

Super zoo je součástí Plaček Group a patří k největším a nejoblíbenějším prodejcům chovatelských potřeb v ČR. Zkušenosti s podobným konceptem má již ze Slovenska či z Lotyšska v rámci sítě prodejen Dino zoo. Páníčci se tedy mohou být jisti, že svého mazlíčka svěří do opravdu dobrých a zkušených rukou!