💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Super zoo se stává generálním partnerem filmu Gump – jsme dvojka

Super zoo se stává generálním partnerem filmu Gump – jsme dvojka

27. 6. 2023

Řetězec chovatelských potřeb Super zoo dlouhodobě podporuje útulky a organizace, které pomáhají opuštěným psům, a současně se zaměřuje také na edukaci veřejnosti v této oblasti. Právě proto se společnost stala generálním partnerem volného pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, jenž si získal srdce tisíců milovníků zvířat a upozornil na problematiku opuštěných a týraných psů u nás. Celou spolupráci bude doprovázet dlouhodobá kampaň zaměřená na další komunikační aktivity zejména charitativního rázu. 

První Gumpovo putování vidělo v kinech více než 200 tisíc diváků, a právě i díky jeho úspěšnosti se režisér F. A. Brabec a scénárista Filip Rožek rozhodli pro natočení volného pokračování Gumpova příběhu. „Cesta, kterou se Gump vydá, začne přesně tam, kde v prvním filmu skončila. Divákům můžeme prozradit, že se mohou těšit na spoustu vtipných scén, o které se postarají zvířecí hrdinové,“ prozrazuje Filip Rožek. Diváci se mohou těšit nejen na Gumpa a jeho lidské kolegy, kterými jsou Bolek Polívka, Richard Krajčo, Štěpán Kozub a Vica Kerekes, ale také na nové zvířecí parťáky – prasátko Prince a fenku zachráněnou ze slovenské osady. Gump je příběh pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí anebo nevěří, že je to možné. 

Super zoo a film Gump propojuje zejména společná filozofie zaměřená na pomoc a podporu útulků či organizací, které se starají o opuštěná a nechtěná zvířata. Ve filmu se objeví nejen product placement, ale navazovat budou také další komunikační aktivity. Celé partnerství tak bude doprovázet kampaň zaměřená na projekty spojené s podporou útulků a také edukací rodin a dětí v oblasti chovatelství. „V Super zoo se ztotožňujeme s myšlenkou podpory opuštěných zvířat, a právě proto jsme se s filmem, který šíří tuto osvětu, spojili. Jednotlivé kroky navazující kampaně divákům a zákazníkům představíme s blížící se premiérou,“ dodává Luboš Rejchrt s tím, že se diváci mohou těšit na autogramiády, které budou probíhat na prodejnách Super zoo. Majitelé psů budou mít také možnost pořídit svým mazlíčkům chovatelské potřeby s Gumpem, přičemž část výtěžku z jejich prodeje půjde právě na zmiňovanou podporu útulků. Symbolické je i propojení s hlavní postavou, kterou ztvárňuje Richard Krajčo, jenž je zároveň dlouholetým ambasadorem Super zoo. 

V rámci natáčení filmu se mohou fanoušci připojit k největšímu setkání pejskařů pod širým nebem, které se uskuteční 10. září 2023 v Louňovicích pod horou Blaník. Mediálním partnerem nejen eventu je Rádio Blaník. Super zoo má pro účastníky akce připravené doprovodné aktivity, malé dárečky pro děti a hry, v rámci kterých budou mít návštěvníci možnost podpořit dobrou věc. „Jsme hrdí, že jsme součástí tak velké akce, která je navíc zaměřena na pomoc psů bez domova. V Super zoo společně s našimi zákazníky aktivně přispíváme na podporu útulků a organizací, které potřebují naši pomoc,“ říká Luboš Rejchrt a dodává, že od roku 2017 společně se zákazníky přispěli na péči o opuštěná zvířata částku přesahující 40 milionů Kč.