🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji! Více informaci.

🐶 Limitovaná kolekce k filmu GUMP je právě v prodeji!

❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Super zoo udává evropský trend a otevírá první samoobslužnou prodejnu chovatelských potřeb v režimu 24/7

Super zoo udává evropský trend a otevírá první samoobslužnou prodejnu chovatelských potřeb v režimu 24/7

1. 12. 2022

 

Super zoo otevře 6. 12. 2022 první samoobslužnou prodejnu chovatelských potřeb v Evropě. Zákazníci v Týně nad Vltavou budou moci nakupovat výbavu a krmivo pro své domácí mazlíčky nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nemusejí se tak spoléhat na běžnou otevírací dobu a své nákupy vyřeší brzy ráno nebo pozdě večer. Super zoo plánuje otevřít samoobslužné prodejny 24/7 postupně v dalších městech.

Je to další důkaz toho, že Super zoo je lídr trhu chovatelských potřeb. „Snažíme se vytvořit našim zákazníkům z nakupování zážitek, proto se v Super zoo vedle inovace sortimentu zaměřujeme také na oblast digitalizace a inovace služeb pro zákazníka. Jednoznačně tak udáváme trend v oblasti chovatelských potřeb.“ říká Dušan Plaček, majitel a zakladatel skupiny Plaček, do které Super zoo patří.

Skupina Plaček je rodinná firma, která se zabývá segmentem domácích mazlíčků od roku 1986. Je jedním z klíčových hráčů na evropské scéně. Provozuje přes 320 maloobchodních prodejen a zaměstnává více než 2 500 zaměstnanců. Obchody patřící do skupiny Plaček naleznete v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Lotyšsku. Velkoobchodní kanál distribuuje produkty pro domácí mazlíčky více než 1 000 zákazníkům ve 20 zemích. Roční obrat skupiny činí více než 260 milionů EUR.

Super zoo 24/7 je další inovace, která se zařadí na seznam služeb, jako je například bezobalový prodej granulí s názvem „nasyptesi“, in-store grooming salóny, in-store veterina, nejrychlejší rozvozu nákupů až domů, věrnostní program Super zoo family a omnichannel prodej se službou Click&Collect.

Na realizaci projektu spolupracovala společnost Mastercard. Michal Čarný, generální ředitel společnosti Mastercard pro ČR a SR říká „Jako technologická firma se snažíme neustále posouvat celý proces placení a nakupování tak, aby byl pro zákazníky co nejkomfortnější, uživatelsky jednoduchý, rychlý a hlavně bezpečný. Jsem velmi rád, že společnou vizi sdílíme i s našimi partnery a postupně představujeme budoucnost nakupování nejenom v Praze, ale i dalších regionálních městech.“