💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete. Více informaci.

💛 Dlouhodobě SNIŽUJEME CENY krmiv. Dopřejte mazlíčkovi to nejlepší a ušetřete.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Novinky / Super zoo získalo ocenění Mastercard Obchodník roku v kategorii pro chovatele!

Super zoo získalo ocenění Mastercard Obchodník roku v kategorii pro chovatele!

8. 4. 2024

Letos se již po 21. konalo vyhlášení prestižního ocenění Obchodník roku, které pořádá Mastercard. Super zoo se o titul ucházelo v kategorii pro chovatele a máme obrovskou radost z toho, že s vámi a našimi zaměstnanci můžeme sdílet náš skvělý výsledek. Super zoo se totiž umístilo na prvním místě!

Vítězové ocenění Mastercard Obchodník roku 2023 se i letos vybírali na základě výzkumu mezi spotřebiteli. Nezávislá výzkumná agentura pracovala s reprezentativním vzorkem 1500 spotřebitelů z celé České republiky, díky čemuž jsou výsledky soutěže objektivní
Super zoo nejvíce u respondentů uspělo v parametru zapamatovatelnosti a loajality. Tam jsme získali neuvěřitelných 56 %! 

Ocenění v kategorii chovatelství je pro nás významným úspěchem a nebereme ho na lehkou váhu. Je pro nás nejen důkazem, že se naše tvrdá práce vyplácí a jdeme správným směrem, ale především motivací v této práci pokračovat. Chtěli bychom, aby nákup v Super zoo byl pro naše zákazníky vždy příjemným a jedinečným zážitkem! 

“Chtěl bych poděkovat všem našim zaměstnancům za jejich práci, odhodlání a vášeň, kterou do naší společné věci vkládají. Toto ocenění je odrazem především jejich úsilí, a my na to nezapomínáme! Budeme dělat vše pro to, abychom tento vysoký standart služeb a produktů pro naše zákazníky a jejich milované čtyřnohé přátele udrželi,” říká Luboš Rejchrt, COO a jednatel Plaček Group, který ocenění za Super zoo převzal 26.března na slavnostním galavečeru. Poděkování si ale zasloužíte i vy, naši zákazníci, kteří důvěřujete našim produktům a službám a stále se k nám vracíte. Z celých našich srdcí vám děkujeme!