🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

Sezóna klíšťat je tady! Jak chránit své mazlíčky se dozvíte v této přehledné sekci.

👉 Aktuální situace ohledně prodeje živých zvířat na prodejnách. Čtěte zde.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Novinky / Značka Bozita Švédské dědictví – naše hlavní síla

Značka Bozita Švédské dědictví – naše hlavní síla

8. 12. 2014

Značka Bozita je produktem vysoké kvality ze švédských zdrojů. Švédsko je známé zdravým prostředím, čistou přírodou, výrobky vysoké kvality a vysokou etikou myslící na blaho chovaných zvířat. Jsme pyšní na naše švédské dědictví, které můžete vidět v našich produktech. Všechny suroviny, které mohou pocházet ze Švédska, jsou z lokálního zdroje z okolí naší továrny na západě Švédska. Bozita suchá produkce obsahuje až 96% švédských ingrediencí.

Naše továrna je největší producent krmiv pro psy a kočky ve Švédsku a může se honosit více než stoletými zkušenostmi ve výrobě krmiv. Naše společnost byla uznána ISO 9001 v roce 1995, získala ekologickou certifikaci ISO 14001 v roce 2002 a systém bezpečnosti potravin ISO 22000 v roce 2005. Jako ostatní vůdčí, exportně orientované společnosti ve Švédsku, kvalita je podmínkou našeho obchodu. Pro nás jednoduše neexistuje žádná jiná alternativa. Věříme, že toto vy i váš pes oceníte.

Bozita Original

Vysokostandardní zdravé krmivo s výbornou chutí pro každý den a celý rok.

Bozita granulovaná produktová řada zahrnuje produkty, které uspokojí nutriční nároky vašeho psa ve všech životních stádiích. Obsahuje vysoce kvalitní ingredience jako je čerstvé švédské kuřecí maso, čerstvé švédské sobí maso, řepné řízky a masová moučka. Bozita obsahuje vše, co váš pes potřebuje.

 

<<<carusel produktů>>>