Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA na vaše nákupy. Kód: SLEVA15 více informací o akci zde

 Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA
Kód: SLEVA15
více informací o akci zde

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Otevřeli jsme 50. prodejnu SUPER ZOO! Najdete nás už také v Písku

Otevřeli jsme 50. prodejnu SUPER ZOO! Najdete nás už také v Písku

Poslední dobou máme stále co slavit. Tentokrát máme za sebou opravdu velký milník. Dne 11.5.2017 jsme otevřeli v pořadí již 50. prodejnu chovatelských potřeb SUPER ZOO. Žluté logo nově potkáte v Písku.

Zverimex v Písku plný zvířátek

Uvnitř prodejny najdete to, na co jste u nás už zvyklí. Vybírat můžete ze širokého sortimentu chovatelských potřeb pro Vaše mazlíčky. Ať už máte doma psa, rybičky nebo třeba papouška, u nás vždy najdete vše, co k jeho chovu budete potřebovat.

A samozřejmě nechybí ani zvířátka. Křečci, morčátka a králíci pořád něco hlodají, ptáčci zpívají, rybičky plavou sem a tam, agamy se vyhřívají. Především děti budou ze zvířátek nadšené.

Otevření ve velkém stylu

Takovéhle jubileum se musí pořádně oslavit. Místo bouchání šampáňa jsme ale na prodejnu pozvali naše maskoty, kteří se Vám postarali o zábavu. Celou oslavu jsme spojili s oslavou otevření Galerie Písek.

Celou show uváděl moderátor Pavel Cejnar a bohatý program ocenili především děti. Na pódiu před prodejnou SUPER ZOO jste mohli potkat Magic Alex, fakíra z Talentmanie, youtuberku Carrie Kirsten nebo hudební objev letošního roku Mikolase Josefa.

Více už Vám prozradí fotogalerie:

  

Kde prodejnu najdete?

Prodejna se nachází v novém areálu Galerie Písek na adrese Hradišťská 2690, 397 01 Písek.

Více informací o prodejně najdete na profilu prodejny Písek.