Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Pardubice - Palackého tř.

Do této prodejny hledáme posilu do týmu na pozici prodavač(ka) chovatelských potřeb.

Pardubice - Palackého tř.

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

Palackého třída 2857
530 02 Pardubice

Kontakt

E-mail: pardubice2@superzoo.cz
Tel.: 466 266 763

Vzkaz z prodejny

 Tomáš Burkoň  - manažer prodejny

Tomáš Burkoň - manažer prodejny

“ Uvažujete o koupi nového mazlíčka a zároveň také člena rodiny? V našich prodejnách naleznete široký výběr jak hlodavců, terarijních zvířat, ale také ptáků a v neposlední řadě rybiček. Veškeré vybavení a potřebné věci Vám pomůže vybrat náš odborný personál, který Vám také velmi rád poradí i s chovem. Jistě Vám ale také s radostí poradí v oblasti psů či koček. I pro tyto zvířata máme v nabídce široký sortiment. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Z centra města po ulici Palackého třída, směrem Albert a po kruhovém objezdu k čerpací stanici Albert. Z Polabin po ulici Kpt. Bartoše, po kruhovém objezdu výjezdem UniHobby , nebo dále použitím sjezdu k Albertu.
  • Autobusem Zastávka MHD Palackého třída Albert HM č. 8,10,15,23,88  a pěšky okolo Albertu směrem k čerpací stanici Albert. Polabiny Albert HM č. 6,9,18,21 a pěšky mezi Albertem a UniHobby. Hlavní nádraží Albert HM č. 6,9,18,21 a pěšky směrem Albert.
  • Vlakem Kousek od naší prodejny máme také Hlavní vlakové nádraží, proto neváhejte si k nám udělat výlet i vlakem.

 

Na Palackého třídě v Pardubicích je díky prodejně SUPER ZOO živo. V naší prodejně chovatelských potřeb totiž najdete spoustu krásných zvířátek od rybiček až po hlodavce. Třeba si některé zvířátko odnesete i k sobě domů. U nás si vybere každý. Pro kočičky máme spousty pamlsků, pro pejsky zase všechny potřeby pro venčení. Pokud nás budete hledat, najdete nás v blízkosti hlavního nádrží vedle Alberta a restaurace McDonalds. Přímo před prodejnou máme obrovské parkoviště, aby Váš nákup byl co nejpohodlnější. Všichni naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a ochotně Vám se vším poradí.

 

Další prodejny v blízkosti

Vánoce pro vaše mazlíčky