🎁 - 15 % na váš nákup. Slevový kód SUPERDAYS. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč + dárek 🎁. Více informaci.

💰Sleva na Foresto, cena od 579 Kč + dárek 🎁. Více informaci.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

/ Prodejny / Pardubice - Palackého tř.

Pardubice - Palackého tř.

 

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Gravírování známek

ne

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

Palackého třída 2857
530 02 Pardubice

Kontakt

E-mail: pardubice2@superzoo.cz
Tel.: 466 266 763

Vzkaz z prodejny

 Jana Boháčová  - manažerka prodejny

Jana Boháčová - manažerka prodejny

“ Uvažujete o koupi zvířecího mazlíčka? Na našich prodejnách máme velký výběr živých zvířat. Najdete zde drobné savce, terarijní zvířata, ptáky a mnoho druhů rybiček. Náš odborný personál vám doporučí vhodné zvíře a poradí s jeho chovem. Pomůžeme vám i s výběrem vybavení a krmiva potřebným k chovu zvířete. Na prodejně najdete také široký sortiment krmiva a pamlsků pro psy a kočky. Vybírat můžete i z velkého množství hraček, pelíšků, vodítek a misek. Těšíme se na vás v naší prodejně. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Z centra města po ulici Palackého třída, směrem Albert a po kruhovém objezdu k čerpací stanici Albert. Z Polabin po ulici Kpt. Bartoše, po kruhovém objezdu výjezdem UniHobby , nebo dále použitím sjezdu k Albertu.
  • Autobusem Zastávka MHD Palackého třída Albert HM č. 8,10,15,23,88  a pěšky okolo Albertu směrem k čerpací stanici Albert. Polabiny Albert HM č. 6,9,18,21 a pěšky mezi Albertem a UniHobby. Hlavní nádraží Albert HM č. 6,9,18,21 a pěšky směrem Albert.
  • Vlakem Kousek od naší prodejny máme také Hlavní vlakové nádraží, proto neváhejte si k nám udělat výlet i vlakem.

Na Palackého třídě v Pardubicích je díky prodejně chovatelských potřeb Super zoo živo. Čeká tu na vás totiž spoustu krásných zvířátek od rybiček až po hlodavce. Pokud tedy sháníte nového mazlíčka, u nás si rozhodně vyberete. Odborně proškolení specialisté vám pomohou s výběrem pamlsků pro kočičky nebo potřeb pro venčení pejsků. Najdete nás poblíž hlavního nádraží vedle Alberta a restaurace McDonalds. Přímo před prodejnou zaparkujete na parkovišti a celý nákup si tak pohodlně odnesete do kufru. 

Další prodejny v blízkosti