Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Pavlína Vyčítalová

Pavlína Vyčítalová

Vedoucí prodejny Svitavy

"Nejsou důležitá motta, ale činy."

 

 

Moje zvířátka

Mazlíčků máme opravdu hodně. Fenka pinče Megi má 3 roky a je to kámoška do nepohody, parťačka ke kolu i na pomalou procházku, je velkou fanynkou hokejbalových Sršňů, nevynechá žádný trénink a zápas. Jen nechápe, proč ji ten míček nepůjčí, to by teprve byla na hřišti psina.

 

Kočka Pinruše má 9 let a je velká pohodářka v naší hektické domácnosti, absolutně ji nic nerozhodí, je to kočka na takové to domácí válení a vymýšlení bezva úkrytů.

 

Flegmatický 2 letý šnek Pepíno a jeho žena Turbína udržují pomalé tempo ve stylu - co se vleče, neuteče. Křečice Vendelína má rok a žije heslem - co je v domečku, to se počítá.

 

Naše 11ti letá jorkšíračka Jesina je velkou šéfkou a pokud je třeba, umí si vše a všechny dobře ohlídat. Je to taková akční babča v nejlepších letech a rozmarech.

 

Vodní říši o 240l obývá spousta rybek, nejúžasnějším tvorem je gibiceps Fanda, vyplouvá ze své skrýše jen když má hlad a náladu ukázat se nám, pozorovat 50 cm krasavce je opravdu fascinující. V 60l akváriu žijí věčně hladové závojnatky Flekuše a Zlatuše.

 

V čem se vyznám?

Od mládí se zajímám o psy, jejich výchovu, výcvik a peči o ně. Svět koček mi také není cizí.

 

Ve firmě pracuji 8 let, díky předchozím zkušenostem v tomto oboru jsem nastoupila jako vedoucí, práce je zároveň i mým koníčkem.

Moje koníčky

 

  • Rodina
  • Přátele
  • Práce
  • Motocykly
  • Sport
  • Četba