Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA na vaše nákupy. Kód: SLEVA15 více informací o akci zde

 Pouze do neděle! 15% EXTRA SLEVA
Kód: SLEVA15
více informací o akci zde

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Rinti pro psy! Maso jako od řezníka!

Rinti konzervy pro psy! Maso jako od řezníka!

RINTI je kompletní krmivo super prémiové kvality, které odpovídá přirozenému složení psí stravy. Pes je od přírody masožravec, jeho trávicí trakt je k tomu přizpůsoben.

Dopřejte proto Vašemu psovi RINTI! Bez nadsázky lze říci, že je to maso pro opravdové psí gurmány! Obsahuje pravé kousky masa, neobsahuje masové náhražky, látky zvýrazňující chuť, masokostní moučku ani obilí jako je tomu u suché stravy, neobsahuje sóju, barviva, ale pouze maso. Při přípravě RINTI výrobní proces neuspěcháváme: Maso je připravováno za nízkých teplot a šetrně upravováno, aby byl, co možná nejvíce, zachován jeho přirozený stav. Proto RINTI chutná jako čerstvé. Pokrm z masa, který obsahuje vše, co pes potřebuje pro plnohodnotnou stravu – v jedinečné kombinaci různých druhů masa, obohaceno o vitamíny a minerální látky.

Pokud jste doposud krmili pouze suchými krmivy a rádi byste přešli na konzervovanou stravu, přidávejte nejprve část RINTI masa a postupně jeho podíl zvyšujte. Při změně krmiva totiž mohou nastat problémy. Především pokud dříve bylo podáváno těžce stravitelné levné suché krmivo, může pes při změně na snadno stravitelnou masitou stravu reagovat řídkou stolicí. Důvodem je často příliš vysoké množství balastních látek, zvláště těžce stravitelných sacharidů, které jsou ve velkém množství obsažené právě v levných suchých krmivech.

Proto by změna krmiva měla probíhat nejprve v malých dávkách, které se míchají do stávajícího krmiva.

Tímto způsobem se trávicí trakt psa může adaptovat na novou stravu.

Samozřejmě můžete RINTI maso používat pouze pro „zatraktivnění“ stávajícího krmiva a to tak, že do misky s tímto krmivem vždy přimícháte pár lžic RINTI masa. Tímto způsobem psovi nesmírně vylepšíte chuť jakéhokoliv krmiva, aniž byste narušili jeho koncept.