❗️Vážení zákazníci, infolinka je z technických důvodů mimo provoz.👷‍♀️ Naši operátoři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat zpět. 🐾

❗️Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku budou prodejny v sobotu 28. 10. zavřeny. 🐶

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Dobrý den, jste přihlášeni do chovatelského klubu Super zoo. Máte aktivní zvýhodněný chovatelský ceník, díky kterému u nás nakoupíte levněji. Vaše slevy, které máte jako člen chovatelského klubu, není možné kombinovat s dalšími slevovými akcemi.

Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Rosela

  • Skladová zásoba, kterou zveřejňujeme online na prodejnách je pouze orientační. Před nákupem zvířátka prosím kontaktujte vybranou prodejnu s dotazem na dostupné množství zvířátek. Telefonní číslo a svou nejbližší prodejnu naleznete v seznamu prodejen Super zoo. Foto zvířete je pouze ilustrativní. Rezervace zvířátka na prodejně je možná jen na 24 hodin.

Roselu lze chovat jednotlivě, v párech i ve skupinách.  Ve voliérách je tolerantní i k ostatním druhům exotů. Není učenlivá, co se týká „mluvení“. Jde o aktivního a temperamentního zobrazit celý popis
1 619 Kč
Běžné doručení na adresu
Pouze na osobní odběr
Osobní odběr na 24 prodejnách

Značka: Živé zvíře
Katalogové číslo: LA2-02200

Roselu lze chovat jednotlivě, v párech i ve skupinách.  Ve voliérách je tolerantní i k ostatním druhům exotů. Není učenlivá, co se týká „mluvení“. Jde o aktivního a temperamentního letce, který vyžaduje  časté proletění. Při nedostatku prostoru strádá. Rozela může být někdy velmi hlasitá a velmi aktivní, proto není ideální do menších bytů. Dožívá se 15 – 20 let.

Chovné zařízení

Pro jednu roselu klec o min. rozměrech 80 x 80 x 160 cm.  Klec by měla být umístěna ideálně v rohu na klidném místě, bez průvanu a přímého slunce. Rosely je ideální chovat spíše ve voliérách, ve kterých mohou pobývat celoročně. Důležitá jsou přírodní bidýlka různých průměrů a rozsochy.  Vhodné je používat na dno klece stelivo z dřevitých štěpků nebo pískovou podložku nahrazující grit.  Klec či voliéra by měla být zařízená tak, aby mohl ptáček pohodlně roztáhnout křídla a měl pohodlí.

Krmení

Základní krmivo pro střední papoušky. Vhodné je přidávat ovoce a zeleninu. Nezbytné je zelené krmení (ptačinec, traviny, pampeliška, naklíčené zrní), vaječná směs a mladé větvičky stromů a keřů s pupeny a listy. Důležitou součástí je sépiová kost a písek na trávení.

Vaše recenze

Průměrné hodnocení: 4.0
Hodnotilo již 498 zákazníků.
  • Adéla Černoušková, dne 5. 5. 2021 3.0

    “Sou krásně a vhodné pro děti. Učenlivé taký říkají i pár slov„

Vložit hodnocení produktů

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Hodnocení: *
Komentář: *

Nahrajte vlastní fotografie.

 

Nevíte, jaké vybrat zboží? Poradíme vám!

321 000 180

(Pracovní doba u telefonu: Po - Pá: 8:00 - 16:00)
Napište nám e-shop@superzoo.cz
Péče o zákazníky
Péče o zákazníky
Produktový specialista