🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

🎁 15% SLEVA na váš nákup. Pouze do neděle. Slevový kód: sleva15 více informací

❗❗ COVID-19 informace: Všechny naše prodejny zůstávají otevřené. Těšíme se na vaši návštěvu.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Podzimní venčení psů

Podzimní venčení psů

V říjnu a listopadu už procitáme do ranních mlh a mrazíků a venku si příliš sluníčka neužijeme. Dny se krátí a před námi je dlouhá zima. Budeme se častěji dívat do rozžhaveného krbu než slunečních paprsků. Ať už je podzim nebo zima, určitě bychom neměli propadat stísněnosti a depresím. Vždyť listopad je nádherným měsícem. Právě v tomto měsíci příroda září úžasnými barvami. Je čas vyrazit na procházky, věnovat se nejen sobě, ale i svým čtyřnohým mazlíčkům.

Obleček pro zahřátí

Aby se váš pes i v chladném a sychravém počasí cítil příjemně, pořiďte mu slušivý psí obleček, který mu bude na společných procházkách a výletech chránit důležitá místa na těle, kterými jsou například ledviny a záda. Vybírat můžete z nejrůznějších barev a vzorů. V nabídce naleznete také svetříky s kapucí nebo praktické pláštěnky, které jsou navíc vybavené reflexními proužky. Ty oceníte hlavně při raném nebo večerním venčení. Při výběru doporučujeme vzít pejska s sebou na prodejnu, kvůli vyzkoušení. Ani páníček, který svého pejska zná jak své boty, se nemusí trefit do střihu a velikosti.

Antiparazitika, aby blechy neštípaly

Na podzim začíná druhá sezóna klíšťat a tak je dobré se pojistit proti vnějším parazitům. Antiparazitní obojek, postřik nebo spot-on vhodný přímo pro vás vám jistě doporučí naše obsluha na prodejnách nebo naše operátorky na zákaznické lince. Více o antiparazitních prostředcích se dozvíte v našem článku Druhy a typy antiparazitik.

Pečujte také o tlapky

Za deštivého počasí musíme tlapky našich mazlíčků omývat. Jinak by nám zaneřádili celý byt. Víte ale, že častější kontakt s vodou polštářky na tlapkách vysušuje? Stačí je, podobně jako u nás, namazat krémem. Na trhu jsou k dostání masti na tlapky, které polštářky chrání nejen v létě před rozpálenými chodníky, ale také v zimě před solí. Navíc tlapky vyživují a pomáhají v regeneraci polštářků.

Silnější zdraví s pomocí vitamínů

Na podzim a na jaře hrozí také chřipkové epidemie. Nemoci, jako je například rýma, nebo kašel, se netýkají pouze lidí, ale také zvířat. Proto nezapomínejte na preventivní podávání vitamínových přípravků, které podpoří imunitu vašeho čtyřnohého přítele. Vitamíny jsou k dostání v kapkách, v sypké formě, nebo v prášcích. Některé značky vyrábí i chutné vitamínové pasty. Stačí si pouze vybrat, jaký způsob podávání vám nejlépe vyhovuje.

 

Svítící obojek pro větší bezpečí

Dny se krátí a začíná vládnout tma. Pro větší bezpečnost připevněte pejskovi na krk svítící obojek, který díky LED diodám svítí opravdu daleko. Jedině tak budete mít dokonalý přehled o tom, kde váš pes zrovna pobíhá. Zrovna tak o něm budou mít přehled i ostatní, především cyklisti a řidiči aut, pro které je téměř neviditelný a volně pobíhající pes velkým nebezpečím. Díky obojkům chráníte nejen své okolí, ale také svého psa i sebe. Kromě svítících obojků je možné vybavit svého psa také doplňky s reflexními prvky.

svítící obojek na pejskách

Naučte se mít rádi podzim a udělejte medové dny nejen sobě, ale i vašim zvířecím parťákům, kteří to také potřebují.

Komentáře

Přidat reakci

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Komentář: *
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image