🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč 💡 Sleva 10 % na váš první nákup. Zaregistrujte se!

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Články

 • Nejčastější onemocnění akvarijních ryb

  Každý akvarista se dříve či později setká s nějakým onemocněním u svých akvarijních rybiček. Rozhodně je však nelze brát na lehkou váhu. Jak ale rozeznat nemocnou rybu a jak určit o jaké onemocnění se jedná? Přinášíme přehled nejčastějších onemocnění.

  Zobrazit celý článek
 • Péče o akvárium

  Akvárium, to je kousek vodního světa, který si můžeme vytvořit v našich domácnostech. Krásné akvárium se může stát nádhernou dekorací našeho domova, pohled na plavající rybičky uklidňuje naši mysl a přenese nás do úplně jiného světa. Aby vám však akvárium dělalo především radost, je potřeba se o něj i náležitě starat. Co však taková péče obnáší?

  Zobrazit celý článek
 • Nejoblíbenější druhy akvarijních ryb

  Jedna z nejdůležitějších úvah před pořízením akvária je jaké druhy ryb budete vlastně v nádrži mít. Zlaté pravidlo zní: vždy volte druhy se stejnými nebo podobnými nároky na život, tj. kvalita a teplota vody, osvětlení, způsob života atd., vždy si dopředu vše o daném druhu zjistěte. Když s akvaristikou začínáte, vyberte vždy max. 2-3 druhy ryb. Přinášíme Vám přehled nejoblíbenějších druhů akvarijních rybiček včetně základních informací.

  Zobrazit celý článek
 • Akvaristika pro začátečníky

  Život pod vodou nás fascinuje. I vy můžete mít díky akváriu kousek svého podvodního světa doma. Pohled do akvária umožňuje nahlédnutí do života ryb a relaxaci, například po náročném dni… Mimo jiné se také jedná o hezkou dekoraci do interiéru.

  Zobrazit celý článek
 • Společenské akvárium a jeho obyvatelé

  Jaké rybičky můžete chovat v akváriu tak, aby spolu jednotlivé rozdílné druhy vycházely? To se dočtete v našem článku věnovanému právě problematice společenského akvária.

  Zobrazit celý článek
 • 5 tipů na první zvířátko pro dítě

  Mnoho rodičů se děsí chvíle, kdy jejich ratolest přijde domů s tím, že by chtěla zvířátko. V horším případě si zvířátko rovnou přinese v kapse. Pokud přemýšlíte nad tím, jaké zvířátko by mohlo být pro dítě vhodné, máme pro vás hned několik tipů.

  Zobrazit celý článek