Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Běžný život

 • Současná situace aneb jak ji zvládnout se svým psem?

  Vyrovnat se s omezeními v souvislosti s pandemií koronaviru je těžké nejen pro nás lidi, ale i pro naše čtyřnohé členy rodiny Jak se v této nezvyklé době chovat a co můžeme pro naše psy udělat, aby nepřebírali naše obavy, nám pomohl pochopit a objasnit odborník na výchovu psů a psí psycholog Marek Beneš.

  Zobrazit celý článek
 • Péče o psa v horkém počasí

  Léto, to je dovolená, výlety, skvělé počasí a samá nová dobrodružství. Pokud se chystáte vzít s sebou svého čtyřnohého kamaráda, určitě nebudete litovat. Poradíme vám, jak nástrahy léta se psem přežít v pohodě a ve zdraví.

  Zobrazit celý článek
 • Zdravý pohyb psa

  V dnešní době existuje mnoho možností, jak trávit volný čas se psem. Nejen léto nahrává sportům, výletům a různým aktivitám, které můžete podnikat společně. Víte ale, jak vašemu čtyřnohému příteli dopřát zdravý pohyb v rámci vašich možností a jak o aktivního psa pečovat?

  Zobrazit celý článek
 • Běhání se psem: krásný sport i společná radost

  Věděli, jste, že Česká republika je jedna z velmocí v běhu se psem? Chcete také začít běhat se svým chlupáčem? Poradíme vám jak!

  Zobrazit celý článek
 • 10 tipů, kam vyrazit na výlet se psem

  Spousta pejskařů se těší, až se svými čtyřnožci vyrazí na výlet. Česká republika nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. A ruku na srdce, není hned výlet nebo dovolená lepší, když s sebou máte svého nejlepšího přítele? V tomto článku vám představíme jedny z nejoblíbenějších míst u nás, které stojí za to navštívit.

  Zobrazit celý článek
 • Co dělat, když se ztratí pes

  Rádi bychom psali o veselejších tématech, nicméně i toto téma do kynologického světa patří. Ze statistik vyplývá, že se ročně ztratí až 14% domácích mazlíčků a většina z nich bohužel už nikdy nenajde cestu zpět domů. Poradíme, co při dělat, když se Vám ztratí pes.

  Zobrazit celý článek
1237