Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Články

 • Jaké potraviny mohou být pro vašeho psa nebezpečné?

  Už z pohádky o Pejskovi a Kočičce víme, že jsou psi schopni sníst snad úplně všechno, ale ne vždy jim to udělá dobře. Sestavili jsme proto pro vás přehled potravin, které pro vašeho pejska nejsou nejen vhodné, ale jsou i nebezpečné.  

  Zobrazit celý článek
 • Torze žaludku u psa a jak jí předejít

  Torze neboli přetočení žaludku je jednou z nejčastějších příčin úmrtí středně velkých a velkých psů. Důvodů k jejímu vzniku je celá řada, avšak pokud budete dodržovat určitá pravidla, můžete přetočení žaludku předejít. Jak torze u psa vypadá a jak se jí vyhnout? 

  Zobrazit celý článek
 • 4 důvody, proč psi žerou trávu

  Říká se, že když pes žere trávu, předpovídá tím déšť. Na toto tvrzení zatím neexistuje žádný vědecký důkaz, avšak náhlá chuť na něco zeleného může u vašeho psa skutečně něco znamenat.  

  Zobrazit celý článek
 • Jak vidí pes?

  Svět není černobílý, a to ani pro psy, o kterých se to říká. Mýtus, že nás psi vidí jako kdyby se dívali na starý film existuje už dlouho, ale je to skutečně jen mýtus. Psi totiž vidí barevně, ale zato jsou krátkozrací. Jejich vidění světa je ovšem trochu jiné než to lidské. Chcete vědět, vypadá svět očima vašeho nejlepšího přítele? Čtěte dál! 

  Zobrazit celý článek
 • 7 tipů, jak zpříjemnit psovi léto

  Léto je tu a s ním chuť na nová dobrodružství! Ať už se chystáte s vaším pejskem cestovat někam k vodě, nebo zůstanete doma, váš čtyřnohý přítel určitě uvítá nějakou tu letní zábavu. Připravili jsme pro vás 7 tipů, díky kterým váš pes prožije léto v naprosté pohodě.  

  Zobrazit celý článek
 • Jak správně a bezpečně odstranit klíště?

  Když se po zimě venku konečně oteplí, máme radost nejen my, ale také naši mazlíčci, kteří milují toulky přírodou. Jenže v dlouhé trávě a na stromech si na ně brousí kusadla klíšťata. I když se jim dá docela dobře bránit pomocí antiparazitik, může se stát, že se na vašeho mazlíčka nějaké opravdu odolné přeci jen přisaje. Jak ho správně a bezpečně odstranit? 

  Zobrazit celý článek
12311