Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Články

 • Péče o psa v horkém počasí

  Léto, to je dovolená, výlety, skvělé počasí a samá nová dobrodružství. Pokud se chystáte vzít s sebou svého čtyřnohého kamaráda, určitě nebudete litovat. Poradíme vám, jak nástrahy léta se psem přežít v pohodě a ve zdraví.

  Zobrazit celý článek
 • Nový člen rodiny

  Příchod štěněte nebo kotěte do rodiny je vždy velmi radostná událost. Právě jste totiž získali čtyřnohého přítele, pro kterého znamenáte celý svět. Pořízení nového zvířátka však nejsou jen radosti, ale také starosti. Na co se tedy připravit a s čím počítat?

  Zobrazit celý článek
 • Zdravý pohyb psa

  V dnešní době existuje mnoho možností, jak trávit volný čas se psem. Nejen léto nahrává sportům, výletům a různým aktivitám, které můžete podnikat společně. Víte ale, jak vašemu čtyřnohému příteli dopřát zdravý pohyb v rámci vašich možností a jak o aktivního psa pečovat?

  Zobrazit celý článek
 • Běhání se psem: krásný sport i společná radost

  Věděli, jste, že Česká republika je velmocí v běhu se psem? Chcete také začít běhat se svým chlupáčem? Poradíme vám jak!

  Zobrazit celý článek
 • 10 tipů, kam vyrazit na výlet se psem

  Spousta pejskařů se těší, až se svými čtyřnožci vyrazí na výlet. Česká republika nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. A ruku na srdce, není hned výlet nebo dovolená lepší, když s sebou máte svého nejlepšího přítele? V tomto článku vám představíme jedny z nejoblíbenějších míst u nás, které stojí za to navštívit.

  Zobrazit celý článek
 • Co dělat, když se ztratí pes

  Rádi bychom psali o veselejších tématech, nicméně i toto téma do kynologického světa patří. Ze statistik vyplývá, že se ročně ztratí až 14% domácích mazlíčků a většina z nich bohužel už nikdy nenajde cestu zpět domů. Poradíme, co při dělat, když se Vám ztratí pes.

  Zobrazit celý článek
1239