🚛 Doručení domů zdarma při nákupu nad 799 Kč. Sleva 10 % za vaši registraci.

0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Škola Super zoo / ...o psech / Rady ptáka Loskutáka

Rady ptáka Loskutáka

 • 17. díl - Jak se starat o staršího psa

  Stejně jako my, také pejsci stárnou. Psímu seniorovi hrozí ztráta sluchu nebo zraku, méně se hýbe, bolí ho klouby atd. Proto Vám poradíme, jak se o staršího pejska pečovat tak, aby se cítil dobře a nic mu nechybělo.

 • 16. díl - Retriever

  Zlatý, labradorský, novoskotský a další. Dnes si budeme o plemenech retrieverů. Zlatý retrívr patří k jedním z neojblíbenějších plemen u nás. Jakou má povahu a proč je právě toto plemeno tak oblíbené? To se dozvíte v nejnovějším díle psího speciálu Vše o psech.

 • 15. díl - Jorkšírský teriér

  Je čas podívat se na zoubek i oblíbeným psím plemenům. Prvním takovým je jorkšírský teriér, známý také jako jorkšír (yorkshire). Petr s Martou si budou povídat o jeho původu, chovu, výstavách a další.

 • 14. díl - Péče o drápky, torze žaludku a další psí onemocnění

  Jsme stále v ordinaci pana MVDr. Rychlíka. V tomto díle se podíváme na úpravu psích drápků. Také si povíme o nejčastějších psích onemocněních. Například torze žaludku je velmi častým problémem například u větších psů, její následky mohou být opravdu fatální. Proto je dobré, aby každý páníček věděl, s čím se může jako majitel pejska potýkat.

 • 13. díl - Péče o psí uši, oči a zuby

  Jak udržet psa  v dobré kondici? Tak s tím nám poradí MVDr. Ondřej Rychlík. Poradí s péčí o psí uši a oči. Zjistíte, jak se starat o chrup svého pejska a co dělat, pokud dojde k problémům.

 • 12. díl - Péče o srst a koupání psa

  Čeká nás koupel. Tedy nikoliv nás, ale naše pejsky. Také Vás naučíme, jak správně pečovat o psí srst, aby byla zdravá a lesklá.