Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

Tipy k nákupu

 • Interaktivní hračky Pet Enigma

  Psi a kočky jsou od přírody lovci. Pet Enigma, novinka od belgické firmy Savic tento instinkt pomáhá stimulovat. 

  Zobrazit celý článek
 • Kloubní výživa Canvit Chondro pro psy

  Máte doma psího sporťáka, pejska s citlivými klouby nebo zástupce velkého či obřího plemene? Vyzkoušejte velmi oblíbenou kloubní výživu Canvit Chondro. Mnoho majitelů je přesvědčeno, že kloubní výživa obsažená v krmivu je pro jejich mazlíčka dostačující. Psi se specifickými nároky ale potřebují pravidelně dodávat kloubní výživu i ve formě doplňku stravy.

  Zobrazit celý článek
 • Odolná hračka pro psy Tuggo Ball

  Máte doma milovníka balónků a přetahování? Každý dosavadní míček na šňůrce skončil prokousnutý nebo s utrženou šňůrou? Dnes vám představíme Tuggo Ball, který můžeme do češtiny přeložit jako míč k přetahování.

  Zobrazit celý článek
 • Deodorant pro psy Inodorina

  Jistě to dobře znáte. Chvíli poté, co svého mazlíčka vykoupete, začne být srst opět cítit. Pro příjemné každodenní soužití není nic jednodušího, než zvolit rychlé, účinné a efektivní řešení v podobě deodorantu, neboť časté koupání může vysušovat kůži a pejskovi škodit.

  Zobrazit celý článek
 • Scruffs Insect Shield

  Už jste slyšeli o naší novince od Scruffs? Představujeme zajímavou a jedinečnou produktovou řadu Scruffs Insect Shield, která stojí za vyzkoušení. Jde o pelíšky a doplňky s odpuzujícím účinkem proti vnějším parazitům a hmyzu pro Vaše psí miláčky. 

  Zobrazit celý článek
 • Antiparazitní obojek Foresto

  Hledáte efektivní řešení v boji proti blechám a klíšťatům? Představujeme obojek Foresto, účinnou zbraň proti těmto vnějším parazitům. Obojek je k dostání ve dvou velikostech - 70cm pro větší psy a 38cm pro menší psy a kočky. Lze je však samozřejmě upravovat na potřebnou velikost.

  Zobrazit celý článek