Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Škola SUPER ZOO / ...o psech / Tipy k nákupu / Zaměstnejte svému psovi hlavu s hlavolamy DOGLOG

Zaměstnejte svému psovi hlavu s hlavolamy DOGLOG

Už jste o nich slyšeli? Představujeme nové české interaktivní hračky pro psy DOGLOG. Hlavolamy pro psy jsou obecně stále více vyhledávanější pomůckou. Jedním z benefitů je posílení vzájemného vztahu psa a páníčka. Zabaví nejen vašeho čtyřnohého přítele, ale také vás. Hrát je můžete jak doma, tak na cestách.

Kdo si hraje, nezlobí

Každý pejsek si rád hraje. A každý pejsek má rád pamlsky. Hlavolamy úspěšně kombinují obě tyto psí vášně. Mezi výhody těchto interaktivních hraček patří také fakt, že pejsek se s nimi nakonec dokáže zabavit i sám. Ale můžeme vám zaručit, že dělat mu fanouška a sledovat jeho snažení při cestě za pamlskem vás bude neskutečně bavit stejně jako chlupáče.

Proč zkusit hlavolamy DOGLOG?

Pamlskové hlavolamy DOGLOG pochází z České republiky., Vyrábí se pouze z přírodních a zdravotně nezávadných materiálů pocházejících z EU. U řešení hlavolamu musí pes přemýšlet a obecně procvičuje paměť i soustředěnost. Psychická únava je navíc pro psa náročnější než fyzická.  Takže pokud zrovna nestíháte dlouhou procházku, můžete si být jisti, že hlavolamem zaměstnáte mozkové závity pejska stejně, ne-li více.

Hlavní benefity hlavolamů pro psy

Jako každá hra je i interaktivní hlavolam pro pejska stimulující a skvělá zábava. Jakákoliv aktivita, a ještě navíc s jeho milovaným páníčkem patří mezi chvíle, které stojí za to. Přečtěte si, proč hlavolamy patří mezi skvělé volby:

 • Posílí vztah mezi psem a majitelem
 • Zlepší soustředění a jemnou motoriku
 • Pomáhájí zamezovat destrukčnímu chování – pes se vyřádí při řešení hlavolamu a váš nábytek a další věci zůstanou ušetřeny
 • Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové

Varianty pamlskových hlavolamů DOGLOG

Z naší nabídky si můžete vybrat hned z několika různých typů psích hlavolamů. Rozhodujte se na základě velikosti vašeho psího parťáka, ale také vezměte v úvahu jeho zkušenosti při řešení hlavolamů. Máte doma začátečníka nebo pokročilého řešitele? Každý zvládne jiný druh hlavolamu. Vyberte mu proto hračku na míru tak, aby ho hra bavila co nejvíce. Přejeme hodně zábavy a mnoho radostných chvilek.

P.S. Hlavolam můžete zkusit i s jiným zvířátkem. Zvládne to třeba i králíček nebo když se uráčí, tak i její veličenstvo kočka.

Dinner

 • zkušenější a soustředěnější středně velké a velké psy

detail produktu

Dinner Light

 • pro psy všech velikostí

detail produktu

Starter

 • pro mírně a více pokročilé psy všech velikostí

detail produktu

Cheese

 • pro psy začátečníky všech velikostí

detail produktu

Rolls

 • pro menší a středně velké psy – začátečníky

detail produktu

Pizza

 • pro začátečníky všech velikostí

detail produktu

Pizza Light

 • pro začátečníky menších a středně velkých psů

detail produktu

 

Komentáře

Přidat reakci

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Komentář: *
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image