🔥 Dlouhodobě snižujeme ceny krmiv. Prohlédněte si nabídku.

Jste přihlášení jako členi chovatelského klubu Super zoo. V rámci nabídky nyní vidíte zvýhodněné ceny pro chovatelský klub.

Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ #miuska

Retro taška Miuška - pomozte pejskům v útulku

Na začátku všeho byl jen pohled. Dianě Kobzanové, známé české modelce a moderátorce, stačil jediný pohled na malou štěněčí fenku bulteriéra a hned se zamilovala. Mia se k ní skvěle hodila. Pořídila si ji ještě jako mladá svobodná holka.

Už jako štěňátko byla rebel

Už tenkrát pracovala jako moderátorka rádia Frekvence 1. Miu brala vždycky s sebou do práce. Tam jí bylo plno. Lítala po celém studiu, na všechny dělala smutná očka, žadonila o pozornost a dokonce prý párkrát zavadila o kabely a vypojila počítače ve studiu. Doma kradla tenisáky a nejraději ze všeho spala na sedačce v obýváku přikrytá dekou. Byla rozmazlená. Ale Diana ji milovala a Miuška milovala svou paničku.

Pes, který procestoval svět

Jen málokterý pejsek se může pochlubit tím, že procestoval pořádný kus světa. Mia žila s paničkou v Čechách i USA. Skvěle si rozuměla i s dcerkou, pro kterou byla to nejlepší parťačkou, kamarádkou a spiklencem při různých neplechách.

Smutné rozloučení

Nějakou dobu však Miu trápily ledviny, bohužel v červnu roku 2017 skončila u veterináře a nezvládla to. Na Miu vzpomíná celá rodinka: Diana, Ella, Michal a všichni ostatní.

 

Každý příběh potřebuje šťastný konec

 

Mia žila spokojený život plný lásky a radosti, které nejen dostávala, ale také rozdávala. Proto Dianu napadlo, že by mohla fotky s Miou dát na plátěné tašky a veškerý výtěžek by putoval pro pejsky bez domova. Takhle bude moci ještě jednou udělat radost.

 

Mia daruje výtěžek nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM

 

Veškerý výtěžek z prodeje tašek putuje nadačnímu fondu NEJEN SRDCEM, který se postará o to, aby se peníze dostaly k těm nejpotřebnějším pejskům bez domova.

 

Po odečtení nákladů na výrobu a DPH zbyde necelých 128 Kč, které fond NEJEN SRDCEM rozdělí mezi vybrané útulky. Vaše pomoc se za první várku tašek dostane k pejskům z útulků Dejte nám šanci a Bull azyl Čáslav.

 

První kolo bylo opravdu hodně úspěšné a pejsci mají díky Vaší pomoci štastňější život. Ve druhém kole jsme podpořili útulky Šance Zvířatům, Srdcovky a útulek Tachov. A v posledním kole putuje vešlerý výtěžek útulkům DOGPOINT, psí útulek Libeň, Rafael o.p.s. a Psí cesta František z.s.

 

Tašku lze prát v pračce na 30° naruby.

 

Pokud si necháte tašku zaslat na prodejnu SUPER ZOO, doprava je ZDARMA!