Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Tomáš Jelínek

Tomáš Jelínek

Specialista sortimentu

"Nezapomeň, kým jsi, odkud jsi vzešel a kam kráčíš."

 

 

Moje zvířátka

V současné době máme mainské kočičky Elzu a Eli, pěkné raubířky, které nám dělají veselou společnost. Dále tři prérijní psouny Sandyho, Chappinku a Lili, kteří zdevastují i to, co kočky milostivě ponechaly vcelku. Rosničky Kvaka a Žbluňka, kteří nám večer dělají zvukovou kulisu, následováni romantickým cvrkáním cvrčků, které prohání chameleon Kostička. Výčet chlupatých i nechlupatých členů rodiny zakončují rybičky a krevetky.

 

V čem se vyznám?

Nejlépe dovedu poradit s chovem zvířat, s nimiž jsem měl nebo mám vlastní zkušenosti. Jde tedy především o chov koček, většiny hlodavců, agamy vousaté a rybiček. Nicméně člověk se stále učí, takže by bylo troufalé tvrdit, že mám radu na všechno :)

 

Ve firmě jsem už zhruba dva roky. Nastoupil jsem jako prodavač do mladoboleslavské prodejny SUPER ZOO. Líbilo se mi, že se tam o zvířata vždy hezky starali, byla tam příjemná atmosféra, rád jsem tam chodil nakupovat. Takže když se objevil inzerát, ve kterém hledali prodavače, neváhal jsem. Postupem času jsem se vypracoval na zástupce. Když se otevírala prodejna v Milovicích a dostal jsem nabídku nastoupit na pozici vedoucího, byla to pro mě výzva. Challenge accepted :)

Moje koníčky

 

Mezi mé zájmy patří samozřejmě zvířata. Svět zvířat je pro mě naprosto fascinující a plný překvapení. Dále to je pěstování rostlin, u kterých se vždy příjemně zrelaxuji, toulky přírodou, četba knih. Ale když na to přijde, propařím večer i u počítačové hry :)

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO