Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Náš tým / Veronika Heckrová

Veronika Heckrová

Regionální manažerka

"Život je pes a pes je nejlepší přítel člověka."

 

 

Moje zvířátka

Momentálně mám sedm německých ovčáků, Parson Russella teriéra Bianku, která oslavila 11 let a 9ti letou čínskou naháčku Nanynku.

 

V čem se vyznám?

Určitě výborně poradím zákazníkům s výběrem výbavy pro pejska nebo kočičku. Skvěle se vyznám v krmení, ať se jedná o granule (psi, kočky), tak konzervy, různé pamlsky, hygiena, kosmetika, antiparazitika. Není mi cizí ani teraristika, mám zkušenosti s chovem agamy vousaté, chameleona jemenského, oblovky. Nyní se pomalu, ale jistě snažím vplout do říše akvaristiky. Řekla bych to asi tak: Svět zvířat je mým vysněným světem a proto se snažím neustále vzdělávat v oblasti tohoto krásného prostředí.

 

V SUPER ZOO jsem krátce přesně od dubna roku 2017 takže se dá říct, že se pomalu a jistě rozkoukávám. Musím se přiznat, že tato práce mne opravdu nadchla a jsem moc spokojená. Mít kolem sebe výborný tým lidí, co svou práci dělá s nadšením, k tomu spokojené zákazníky, kteří vám dokáží rozsvítit den, je to, co mne žene kupředu a v podstatě mám nového koníčka a tím je od dubna má práce.

Moje koníčky

 

Mezi mé největší koníčky a v podstatě dnes již životní styl patří sportovní kynologie a chov německého ovčáka, moji parťáci do nepohody vyplní veškerý můj volný čas a dovolenou. Dále ještě propadám kouzlu focení, ráda si přečtu pěknou knihu.

 

 

Totální výprodej v SUPER ZOO