Acana
Parametrický filtr
- Hodnocení 100% 18
- Hodnocení 80% 0
- Hodnocení 60% 0
- Hodnocení 40% 0
- Hodnocení 20% 1
-
Kotě
-
Dospělá kočka
-
Starší kočka
- Malá < 3 kg 0
- Střední 3–5 kg 0
- Velká > 5 kg 0
- Ne 0
- Bez alergie bez specifických potřeb 0
- Bez hovězího 0
- Bez lepku 0
- Bez obilovin 0
- Bez zdravotních omezení 0
- Citlivé trávení 0
- Citlivý zrak 0
- Oslabená imunita 0
- Srdeční a cévní obtíže 0
- Domácí gaučák 0
- Běžný denní pohyb 0
- Aktivní lovec 0
Produkty značky Acana
Acana Heritage Adult Dog 2kg
Původní cena
499 Kč
Cena
424 Kč
Cena za 100 g: 25,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Singles Grass-Fed Lamb 17 kg
Původní cena
2 549 Kč
Cena
2 166 Kč
Cena za 100 g: 15,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Classics Red Meat 14,5 kg
Původní cena
1 899 Kč
Cena
1 614 Kč
Cena za 100 g: 13,1 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Adult Small Breed Recipe 6 kg
Původní cena
949 Kč
Cena
806 Kč
Cena za 100 g: 15,8 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Puppy Large Breed Recipe 17 kg
Původní cena
1 969 Kč
Cena
1 673 Kč
Cena za 100 g: 11,6 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Adult Large Breed Recipe 17 kg
Původní cena
1 969 Kč
Cena
1 673 Kč
Cena za 100 g: 11,6 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Singles Yorkshire Pork 11,4 kg
Původní cena
1 899 Kč
Cena
1 614 Kč
Cena za 100 g: 16,6 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Singles Grass-Fed Lamb 2 kg
Původní cena
589 Kč
Cena
500 Kč
Cena za 100 g: 29,4 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Puppy Recipe 6 kg
Původní cena
969 Kč
Cena
823 Kč
Cena za 100 g: 16,2 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Grasslands Dog 2 kg
Původní cena
569 Kč
Cena
483 Kč
Cena za 100 g: 28,4 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Light & Fit Recipe 2 kg
Původní cena
499 Kč
Cena
424 Kč
Cena za 100 g: 25,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Puppy Small Breed Recipe 2 kg
Původní cena
429 Kč
Cena
364 Kč
Cena za 100 g: 21,4 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Ranchlands Dog 2 kg
Původní cena
599 Kč
Cena
509 Kč
Cena za 100 g: 30,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Singles Free-Run Duck 2 kg
Původní cena
599 Kč
Cena
509 Kč
Cena za 100 g: 30,0 Kč
Sleva
15 %
Krmivo Acana Singles Free-Run Duck 6 kg
Původní cena
1 439 Kč
Cena
1 223 Kč
Cena za 100 g: 24,0 Kč
Sleva
15 %
- 205 prodejen, jsme vám blízko Naši experti na prodejnách vám vždy poradí
-
Špičkové vlastní značky Vlastní vývoj a výroba kvalitních značek
- Rychlé vyzvednutí do 60 minut i o víkendu
- Věrnostní program Sleva na nákupy a další výhody pro členy