Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Pro zákazníky / Podporujeme

SUPER ZOO Podporuje

Od roku 2017 jsme darovali více než 2 680 000 Kč zvířátkům v nouzi

 

Nemyslíme jen na sebe. My v SUPER ZOO nejsem jen obchodníci. Jsme také něčí páníčci. Počet mazlíčků některých z nás se dokonce blíží desítce. Proto nemůžeme jen stát opodál, když nedaleko žijí zvířátka, která potřebují naši pomoc.

 

 •  

  Online podpora vybraného útulku

  Každý měsíc pořádáme na našem e-shopu sbírku na vybraný útulek. A jedeme v tom společně. Každý Váš příspěvek totiž zdvojnásobíme. Po skončení akce si útulek sám vybere, co si za vybrané peníze pořídí.

 •  

  Vánoční sbírka pro útulky na prodejnách

  Vánoce bez dárků nejsou Vánoce. A proto každý rok pořádáme na prodejnách SUPER ZOO sbírku pro místní útulky. Přispět může opravdu každý, stačí se zastavit na prodejně a něco do sbírky přikoupit.

 •  

  #dobroden v SUPER ZOO

  Když jsme z rádia od známého moderátora Leoše Mareše slyšeli o akci Dobroden, řekli jsme si, že u toho přece nemůžeme chybět. Pomáháme 365 dní v roce, ale je fajn udělat i něco spontánního.

 •  

  Retro taška Miuška od Diany Kobzanové

  Mia žila spokojený život plný lásky a radosti, které nejen dostávala, ale také rozdávala. Proto Dianu Kobzanovou a nás napadlo, že by mohla fotky s Miou dát na plátěné tašky a veškerý výtěžek by putoval pro pejsky bez domova.

 •  

  Sbírka pro nadační fond Nejen Srdcem

  Nadační fond Nejen Srdcem pomáhá opuštěným, týraným nebo nemocným pejskům po celé republice. A zapojili jsme se také my. Nově naleznete na prodejnách SUPER ZOO v Praze kasičky, kam můžete přihodit libovolnou částku pro pejsky bez domova.

 •  

  Běhejme a pomáhejme

  Když jde o dobrou věc, neváháme. V Praze a Liberci se pořádala akce Běhejme a pomáhejme zvířatům. Tam jsme nemohli chybět. A protože jsme chtěli pomoci opravdu pořádně, zvířátka si od nás odnesla celých 30 000 Kč.

 •  

  Autogramiáda kalendáře Psí život

  Výtěžek z každého prodaného kalendáře Psí život jde na pomoc opuštěným zvířátkům. V kalendáři naleznete fotky známých osobností s jejich mazlíčky. Na prodejnách SUPER ZOO probíhala autogramiáda a prodej kalendářů.

 •  

  Statečné psí srdce

  Ocenění Statečné psí srdce je uděleno psům, kteří svým nasazením zachránili nebo pomohli zachránit lidský život. Anketa dokazuje, že pes je nejlepším přítelem člověka. U toho nemůžeme chybět.