Hodnocení 100%
Hana Hrbková ,
Akvárium super. Jen balení zboží katastrofa. Na to že je to akvárium a cena není malá zabalené bylo jen v krabici na paletě. Ještě že se dopravce všimnul že zespoda krabice není ani zaslepená jinak po zvednutí by propadlo a bylo by rozbité.