Po - Pá: 8:00 - 16:00
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Česká Třebová

Česká Třebová

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Drobní savci
Ptactvo
Akvaristika
Teraristika

Adresa

J. Pácla 695
56002 Česká Třebová

Kontakt

E-mail: ceskatrebova@superzoo.cz
Tel.: 469 813 705

Vzkaz z prodejny

 Michaela Novotná  - manažerka prodejny

Michaela Novotná - manažerka prodejny

“ Zabavte své miláčky o dlouhých zimních večerech. Nabízíme vám široký sortiment hraček pro zvířecí miláčky. Vyrážíte na procházku? S novým vodítkem a obojkem z naší prodejny zazáříte. Náš personál Vám ochotně pomůže s výběrem toho nejlepšího pro vaše zvířecí členy. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • Autem Najdete nás vedle prodejny KAUFLAND, ulice J. Pácla 695. Parkovat můžete přímo před prodejnou na prostorném parkovišti.
  • AutobusemAutobusová zastávka Primona směr Ústí nad Orlicí a nebo U Tesca směr Svitavy. V obou případech to jsou 2min. k nám na prodejnu.

V České Třebové prý chybí pořádný zverimex? Kdepak, to už neplatí. Nedávno jsme totiž otevřeli prodejnu také zde. Určitě tím potěšíme nejedno chlupaté zvířátko. A pokud žádné nemáte, tak se klidně zastavte. V ubikacích se u nás prohání osmáci, plavou rybičky, opalují se agamy a křečci všechno hlodají. Opravdu to stojí za návštěvu, už jen kvůli tomu pohledu na zvířátka. Ale hlavním důvodem Vaší návštěvy nejspíše bude velký výběr z chovatelských potřeb. Najdete u nás i takové rarity jako stylové dekorace do akvária nebo spousty hraček pro kočku. Přesvědčte se na vlastní oči.

 

Další prodejny v blízkosti