Po - Pá: 8:00 - 16:30
0
Prázdný

 

Ve svém košíku zatím nic nemáte.

 

Můžete začít s výběrem z naší akční nabídky z letáku.

/ Prodejny / Hradec Králové Pilnáčkova

Na tuto prodejnu hledáme posilu do týmu. Více v sekci volné pracovní pozice.

Hradec Králové Pilnáčkova

Zvolit jako mojí prodejnu

Otevírací doba

po - ne 9:00 - 20:00

Výdejní místo pro e-shop

ano

Možnosti parkování

ano

Zvířátka vítána

ano

Živá zvířátka na prodejně

Hlodavci
Ptactvo
Akvaristika
Terarijní zvířata

Adresa

Pilnáčkova 537, (Akademika Bedrny 532/10)
500 03 Hradec Králové

Kontakt

E-mail: hradeckralove2@superzoo.cz
Tel.: 495 445 223

Vzkaz z prodejny

  Magdaléna Lukešová   - Vedoucí prodejny

Magdaléna Lukešová - Vedoucí prodejny

“ Ahoj léto, ahoj prázdniny, přivítejte s námi léto a prázdniny jako ve známé písničce a přijďte se k nám do SUPER ZOO podívat na novinky pro Vaše mazlíčky, kterými jim zpříjemníte nadcházející teplé dny. Na našich prodejnách naleznete bazény, chladicí podložky, hračky do vody, kartáče na vyčesávání chlupáčů nebo také šampony s UV filtrem od Inodorina. To vše a ještě mnohem více naleznete na prodejnách SUPER ZOO. Těšíme se na Vaši návštěvu. ”

Virtuální prohlídka prodejny. Pro začátek klikněte do obrázku níže.

Jak se k nám dostanete?

  • AutemNajdete nás vedle prodejny OBI, ulice Pilnáčkova. Parkovat můžete přímo před prodejnou na prostorném parkovišti, na které se dostanete z okruhu buď přímo a nebo ulicí kolem benzinové pumpy OMV. 
  • MHDVíce spojů (č. 5,11,13,15,17,25,51,52), zastávka „Kongresové centrum Aldis, Akademika Bedrny, Šimkovy sady“, poté 2 min. chůze směrem k prodejně Obi.
  • Vlakem a autobusemStanice Hlavní nádraží (vlakem) a Terminál HD (autobusem) některými z výše zmíněných spojů na všechny tři zastávky. 

 

V Pilnáčkově ulici v Hradci Králové leží oblíbený zverimex SUPER ZOO. Zákazníky a jejich mazlíčky přiláká vůně čerstvých granulí a zvuky našich zvířátek. V širokém sortimentu chovatelských potřeb si přijde každý na své. Máme lahodné konzervy pro kočky, pelíšky pro psy nebo vše pro Vaše akvárium. Parkovat můžete přímo před prodejnou na prostorném parkovišti. Dostanete se k nám nejen autem, ale i vlakem a MHD. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Další prodejny v blízkosti